Povezane vesti

Smeh do suza! Novak Đoković napravio šou na konferenciji za medije (video)

Smeh do suza! Novak Đoković napravio šou na konferenciji za medije (video)

Večernje novosti 04.07.2022
Novak Đoković je savladao Tima van Rajthovena sa 3:1 i plasirao se u četvrtfinale Vimbldona, gde ga čeka Italijan Janik Siner, koji je napravio malo iznenađenje i savladao Karlosa Alkaraza sa 3:1. Foto: Printskrin Posle meča, Novak je bio… »
Stefan Đoković zvezda vimbldon! Novak: Totalno je u tenisu, ali za mene su druge stvari bitne

Stefan Đoković zvezda vimbldon! Novak: Totalno je u tenisu, ali za mene su druge stvari bitne

Večernje novosti 04.07.2022
Novak Đoković je nakon problema u drugom setu uspeo da prilično rutinski savlada Tima van Rajthovena u četvrtom kolu Vimbldona i plasira se u četvrtfinale. EPA Posle meča pričao je o pravilima u Londonu, Pitu Samprasu, sastavio idealnog tenisera… »
VIDEO Šou Novaka posle meča: Kasniš, ali si mi simpatičan pa ću ti odgovoriti

VIDEO Šou Novaka posle meča: Kasniš, ali si mi simpatičan pa ću ti odgovoriti

Nova 04.07.2022
Novak i Ubaldo ponovo zasmejavali novinare. Novak Đoković pobedio je u osmini finala Vimbldona Tima van Rajthovena rezultatom 6:2, 4:6, 6:1, 6:2, a posle meča je bio izuetno raspoložen. Prvo je na početku konferencije kada je kinuo jedan od… »
„Stefan to radi, voli da me uplaši na terenu“: Novak o sličnosti sina i Nadala

„Stefan to radi, voli da me uplaši na terenu“: Novak o sličnosti sina i Nadala

Nova 04.07.2022
Posle velike pobede priča o porodici. Novak Đoković plasirao se u četvrtfinale Vimbldona pobedom nad Timom van Rajthovenom rezultatom 6:2, 4:6, 6:1, 6:2 a posle meča je pričao i o sinu Stefanu. Dobio je pitanje o Stefanovom tenisu i da li ga… »

Vesti dana »