Povezane vesti

U Srbiji 1.260 novozaraženih korona virusom

U Srbiji 1.260 novozaraženih korona virusom

Slobodna Evropa 04.07.2022
U Srbiji je u poslednjih 24 sata registrovano 1.260 novozaraženih korona virusom, a jedna osoba je preminula, saopštilo je Ministarstvo zdravlja 4. jula. Testirano je 8.328 ljudi. U bolnicama je 121 pacijent, a devet osoba je na respiratorima. Od… »
U Srbiji registrovano 1.260 novih slučajeva korone

U Srbiji registrovano 1.260 novih slučajeva korone

RTK 04.07.2022
U Srbiji je u poslednja 24 sata registrovano 1.260 novih slučajeva zaraze koronavirusom. Od posledica infekcije preminula je jedna osoba. Na bolničkom lečenju je 121 pacijenat, od kojih je devetoro na respiratorima.… »
KORONA BROJKE PONOVO SKAČU! U Srbiji registrovano 1.260 novozaraženih

KORONA BROJKE PONOVO SKAČU! U Srbiji registrovano 1.260 novozaraženih

Sandžak haber 04.07.2022
BEOGRAD – U prethodna 24 časa u Srbiji je od posledica infekcije virusom korona preminula jedna osoba tako da je ukupan broj smrtnih slučajeva od početka epidemije povećan na 16.132. Po podacima Instituta za javno zdravlje Srbije, prisustvo virusa… »
Korona u Srbiji: Jedna osoba preminula, više od 1.200 novozaraženih

Korona u Srbiji: Jedna osoba preminula, više od 1.200 novozaraženih

Radio 021 04.07.2022
Prema zvaničnim podacima Ministarstva zdravlja, u poslednja 24 časa u Srbiji je od posledica korone preminula jedna osoba. Od početka epidemije do danas su preminule 16.132 osobe. Hospitalizovana je 121 osoba, a devet pacijenata je na respiratorima. Do… »
Korona brojke ponovo skaču! U Srbiji registrovano 1.260 novozaraženih

Korona brojke ponovo skaču! U Srbiji registrovano 1.260 novozaraženih

IndeksOnline 04.07.2022
BEOGRAD – U prethodna 24 časa u Srbiji je od posledica infekcije virusom korona preminula jedna osoba tako da je ukupan broj smrtnih slučajeva od početka epidemije povećan na 16.132. Po podacima Instituta za javno zdravlje Srbije, prisustvo virusa… »
Još 1.260 novoobolelih, jedan preminuli, devet na respiratorima

Još 1.260 novoobolelih, jedan preminuli, devet na respiratorima

Danas 04.07.2022
U Srbiji u poslednja 24 sata registrovano je 1.260 novoobolelih od korona virusa i jedan preminuli. Ukupno u našoj zemlji do sada je obolelo 2.033.180 osoba od ovog virusa, a registrovan je 16.132 smrtni slučaj. Na bolničkom lečenju se trenutno nalazi… »
Korona presek: Više od 1.200 novozaraženih, preminula jedna osoba

Korona presek: Više od 1.200 novozaraženih, preminula jedna osoba

Euronews 04.07.2022
Prema poslednjem preseku u Srbiji je zabeleženo još 1.260 osoba zaraženih koronavirusom, od testiranih 8.328. Preminuo je jedan pacijent, dok je 121 osoba hospitalizovana. Na respiratorima je devetoro obolelih. Podsetimo, u Srbiji je juče na… »
Ministarka Zorana Mihajlović pozitivna na korona virus

Ministarka Zorana Mihajlović pozitivna na korona virus

Telegraf 04.07.2022
Poslednjih dana broj novozaraženih u našoj zemlji je u porastu. Potpredsednica Vlade i ministarka rudarstva i energetike Zorana Mihajlović objavila je danas da je pozitivna na korona virus. Mihajlović je na Instagram profilu poručila pratiocima da je… »
Zorana Mihajlović pozitivna na koronavirus

Zorana Mihajlović pozitivna na koronavirus

Glas Zaječara 04.07.2022
Ministarka rudarstva i energetike Zorana Mihajlović saopštila je da je pozitivna na koronavirus. „Dragi moji, u životu sam uvek bila pozitivna. Ali, ova pozitiva mi nije trebala“, napisala je Mihajlović na Instagramu. Ministarka je građanima… »
Ministarka Zorana Mihajlović pozitivna na koronavirus

Ministarka Zorana Mihajlović pozitivna na koronavirus

Dnevnik 04.07.2022
BEOGRAD: Potpredsednica Vlade i ministarka rudarstva i energetike Zorana Mihajlović objavila je danas da je pozitivna na koronavirus. Mihajlović je na Instagram profilu poručila pratiocima da je uvek u životu bila pozitivna, ali da joj ova "pozitiva"… »
Zorana Mihajlović pozitivna na korona virus

Zorana Mihajlović pozitivna na korona virus

Danas 04.07.2022
Ministarka rudarstva i energetike Zorana Mihajlović oglasila se putem instagram profila saopštavajući da je obolela od korona virusa. „Dragi moji, u životu sam uvek bila pozitivna. Ali ova pozitiva mi nije trebala“, napisala je Mihajlović u… »
Zorana Mihajlović pozitivna na koronu

Zorana Mihajlović pozitivna na koronu

Nova 04.07.2022
Ministarka energetike Zorana Mihajlović objavila je na svom Instagram nalogu da je pozitivna na korona virus. „Dragi moji, u životu sam uvek bila pozitivna. Ali ova pozitiva mi nije trebala. Čuvajte se“, navela je Mihajlović. A post shared by… »
Zorana Mihajlović pozitivna na koronavirus

Zorana Mihajlović pozitivna na koronavirus

N1 Info 04.07.2022
Ministarka rudarstva i energetike Zorana Mihajlović saopštila je da je pozitivna na koronavirus. „Dragi moji, u životu sam uvek bila pozitivna. Ali, ova pozitiva mi nije trebala“, napisala je Mihajlović na Instagramu. A post shared by Prof. dr… »
Zorana Mihajlović ima koronu

Zorana Mihajlović ima koronu

Radio 021 04.07.2022
Ministarka rudarstva i energetike Zorana Mihajlović pozitivna je na virus korona. Mihajlović je to saopštila na svom Instagram profilu. "Dragi moji, u životu sam uvek bila pozitivna. Ali, ova pozitiva mi nije trebala", napisala je Mihajlović… »
Kovid u Novom Sadu: Ponovo raste broj zaraženih i hospitalizovanih

Kovid u Novom Sadu: Ponovo raste broj zaraženih i hospitalizovanih

Radio 021 04.07.2022
U Novom Sadu se polako povećava i ukupan broj zaraženih kovidom i broj kovid pacijenata u bolnici na Mišeluku. Trenutno se u ovoj zdravstvenoj ustanovi leči 27 pacijenata obolelih od korone, dok ih je, prema poslednjim dostupnim podacima, u subotu… »

Vesti dana »