Povezane vesti

Kirjos je nezaustavljiv: Pet setova, lud meč, Nik u četvrtfinalu Vimbldona

Kirjos je nezaustavljiv: Pet setova, lud meč, Nik u četvrtfinalu Vimbldona

Nova 04.07.2022
Ovakav Kirjos je opasan po sve rivale na ATP turu. Australijski teniser Nik Kirjos plasirao se u četvrtfinale Vimbldona pobedom nad američkim igračem Brendonom Nakašimom u pet setova 4:6, 6:4, 7:6 (2), 3:6, 6:2. Kirjos je na Vimbldonu do sada… »
Đoković pričao o ludom meču Cicipasa i Kirjosa: Nik je bio uz mene kada mi je bilo najteže – Cicipas vajda shvata da je…

Đoković pričao o ludom meču Cicipasa i Kirjosa: Nik je bio uz mene kada mi je bilo najteže – Cicipas vajda shvata da je…

Hot sport 04.07.2022
Taj susret podsetio je na Novakovo izbacivanje sa US opena. Srpski teniser Novak Đoković, trenutno se sprema za susret četvrtfinala Vimbldona, gde će odmeriti snage sa Janikom Sinerom, koji je u polufinalu bio bolji od Karlosa Alkaraza. Ipak, jedan od… »
Đoković: Hvala Kirjosu na podršci, on nije loš za tenis

Đoković: Hvala Kirjosu na podršci, on nije loš za tenis

Dnevnik 04.07.2022
LONDON: Najbolji srpski teniser Novak Đoković izjavio je da je zahvalan australijskom kolegi Niku Kirjosu, koji ga je jedini podržao početkom godine kada je prolazio kroz teške trenutke u Australiji, iz koje je na kraju deportovan. Atmosfera na meču… »
FOTO Siner se sprema za Đokovića, trenirali u isto vreme na istim terenima

FOTO Siner se sprema za Đokovića, trenirali u isto vreme na istim terenima

Nova 04.07.2022
Italijan se sprema za veliki okršaj. Janik Siner odigrao je fenomenalan meč u osmini finala Vimbldona i savladao favorizovanog Karlosa Alkaraza 6:1, 6:4, 6:7, 6:3. Sjajni Italijan tako je izborio priliku da izađe na megdan Novaku Đokoviću koji se… »
Novak: Ono što se meni desilo na USO umalo se dogodilo Cicipasu

Novak: Ono što se meni desilo na USO umalo se dogodilo Cicipasu

N1 Info 04.07.2022
Ceo teniski svet podigao se na noge posle meča Nika Kirjosa sa Stefanosom Cicipasom – svako ima svoje mišljenje o onome što se dešavalo na meču i posle njega, a ocene se kreću od „sramota“ do „to je fenomenalno za tenis“. Ako ste nekim… »
Đoković o haosu Kirjosa i Cicipasa: Pričam kao neko ko je bio diskvalifikovan

Đoković o haosu Kirjosa i Cicipasa: Pričam kao neko ko je bio diskvalifikovan

Nova 04.07.2022
Imao je treći teniser planete šta da kaže o susretu koji je privukao ubedljivo najviše pažnje do sada u Londonu. Novak Đoković se plasirao po 13. put u četvrtfinale Vimbldona nakon trijumfa protiv Tima van Rajthovena sa 6:2, 4:6, 6:2, 6:1, a onda… »
Novak: Kirjos me podržao kad je bilo najteže, autentičan je

Novak: Kirjos me podržao kad je bilo najteže, autentičan je

Sport klub 04.07.2022
Ceo teniski svet podigao se na noge posle meča Nika Kirjosa sa Stefanosom Cicipasom – svako ima svoje mišljenje o onome što se dešavalo na meču i posle njega, a ocene se kreću od „sramota“ do „to je fenomenalno za tenis“. Ako ste nekim… »
Stefan prava zvezda Vimbldona: Novak vežba dok sin sve kontroliše FOTO

Stefan prava zvezda Vimbldona: Novak vežba dok sin sve kontroliše FOTO

Nova 04.07.2022
Đoković se uveliko sprema za četvrtfinale. Novak Đoković uspešno je prebrodio prepreku u osmini finala Vimbldona i savladao holandsku senzaciju Tima Van Rajthovena sa 6:2, 4:6, 6:1, 6:2. Sada je uveliko započeo pripreme za meč četvrtfinala protiv… »

Vesti dana »