Povezane vesti
Krkobabić: Dodeljena i hiljadita kuća na selu
Euronews 04.07.2022
Po Programu dodele bespovratnih sredstava za kupovinu seoskih kuća sa okućnicom danas je dodeljena hiljadita kuća, izjavio je ministar za brigu o selu Milan Krkobabić. Kako je saopštilo resorno ministarstvo, kuća se nalazi u selu Prigrevica u opštini… »
Dodeljena i hiljadita seoska kuća sa okućnicom
N1 Info 04.07.2022
Ministar za brigu o selu Milan Krkobabić rekao je da je dodeljena hiljadita seoska kuća sa okućnicom uz političku podršku i opredeljenje predsednika Srbije Aleksandra Vučića da se država i društvo okrenu selu. „Danas je dodeljena hiljadita seoska kuća sa… »
Krkobabić: Dodeljena i hiljadita kuća na selu
Dnevnik 04.07.2022
BEOGRAD: Po Programu dodele bespovratnih sredstava za kupovinu seoskih kuća sa okućnicom danas je dodeljena hiljadita kuća, izjavio je ministar za brigu o selu Milan Krkobabić. Kako je saopštilo resorno ministarstvo, kuća se nalazi u selu Prigrevica u… »
Vesti dana »

Đilas: Hapšenja zbog korupcije u izgradnji brze pruge Novi Sad-Kelebija posledica rada tužilaca, a ne igrokaz
Pravda pre 4 satijoš 79 povezanih

Drama u Humskoj: Partizan u zaustavnom vremenu pobedio Radnički 1923
Euronews pre 36 minutajoš 38 povezanih

Masovno trovanje hranom, dvoje dece i dvoje odraslih hospitalizovano
Stav.life pre 6 satijoš 28 povezanih

Hitno saopštenje Partizana usred utakmice, zbog sporne pesme sledi tužba!
Sportske.net pre 1 satjoš 33 povezane