Povezane vesti

Đoković: Razgovarao sam sa svojim odrazom u ogledalu

Đoković: Razgovarao sam sa svojim odrazom u ogledalu

Vesti online 05.07.2022
Srpski teniser Novak Đoković sumirao je utiske nakon što je postao prvi polufinalista ovogodišnjeg izdanja Vimbldona. Meč sa Janikom Sinerom je trajao tri sata i 40 minuta, a treći reket sveta je pobedu odneo nakon što je bio u zaostatku 0:2 u… »
"Stvarno sam to uradio tamo!" Novak Đoković otkrio šta se dešavalo u svlačionici pred čudesni preokret protiv Sinera

"Stvarno sam to uradio tamo!" Novak Đoković otkrio šta se dešavalo u svlačionici pred čudesni preokret protiv Sinera

Večernje novosti 05.07.2022
NOVAK Đoković je na dramatičan način prebrodio četvrtfinale Vimbldona, pa i ne čudi njegova reakcija. FOTO: Tanjug/AP Podsetimo, Đoković je u spektakularnom meču savladao Janika Sinera i prošao u polufinale Vimbldona, a odmah po završetku te… »
"Umoran sam da pričam o svom telu": Nadal nije želeo da odgovori na pitanje u vezi sa povredom

"Umoran sam da pričam o svom telu": Nadal nije želeo da odgovori na pitanje u vezi sa povredom

Večernje novosti 05.07.2022
ŠPANSKI teniser Rafael Nadal u četvrtak se plasirao u četvrtfinale Vimbldona, u kom će igrati protiv Tejlora Frica. FOTO: Tanjug/AP Španski teniser je rekao da je umoran od stalnih pitanja o stanju njegovog tela i povreda koje su ga mučile. Nadal je… »
Nadala razbesnelo pitanje novinara: ‘Umoran sam više od tih priča’

Nadala razbesnelo pitanje novinara: ‘Umoran sam više od tih priča’

Hot sport 05.07.2022
Španca je razbesnelo novinarsko pitanje. Rafael Nadal, španski teniser, savladao je Holanđanina Botika van de Zandšlupa rezultatom 6:4, 6:2, 7:6 u omini finala Vimbldona. Pred njim je okršaj sa Tejlorom Fricom, ali se posle meča iznervirao zbog… »
Nadal sigurno do četvrtfinala Vimbldona

Nadal sigurno do četvrtfinala Vimbldona

Politika 05.07.2022
Četvrti teniser sveta Španac Rafael Nadal plasirao se vesinoć u četvrtfinale Vimbldona, pošto je savladao u tri seta Holanđanina Botika Van De Zandšulpa 6:4, 6:2, 7:6.Nadal je do pobede nad Holanđaninom, 25. na ATP listi, stigao posle dva sata i… »
Za njega pravila ne važe: Nik Kirjos krši propise i poručuje - "Radim ono šta želim"

Za njega pravila ne važe: Nik Kirjos krši propise i poručuje - "Radim ono šta želim"

Večernje novosti 05.07.2022
AUSTRALIJSKI teniser Nik Kirjos nakon više od sedam godina ponovo je među četvrtfinalistima na grend slem turniru, a osam godina mu je trebalo da opet uđe među osam najboljih na Vimbldonu, što je iskoristio da ponovo dođe u središte medijske… »
Nadal se iznervirao i odbrusio novinaru: Umoran sam više od tih priča

Nadal se iznervirao i odbrusio novinaru: Umoran sam više od tih priča

Nova 05.07.2022
Nadalu dosta istih priča. Rafael Nadal je u osmini finala uspeo da savlada neugodnog Holanđanina Botika van de Zandšlupa rezultatom 6:4, 6:2, 7:6 i čeka ga okršaj sa Tejlorom Fricom, ali se posle meča iznervirao zbog jednog pitanja novinara. Nadal… »
Kirjos ponovo pravio šou na konferenciji: Vukli su me iz paba u 4 ujutru kako bih igrao sa Nadalom! (video)

Kirjos ponovo pravio šou na konferenciji: Vukli su me iz paba u 4 ujutru kako bih igrao sa Nadalom! (video)

Hot sport 05.07.2022
Prošao je u četvrtfinale. Australijski teniser Nik Kirjos, plasirao se u četvrtfinale Vimbldona, nakon 5 setova i pobede nad Nakašimom, a potom je u svom stilu na konferenciji za medije napravio šou. On je za početak istakao da isključivo radi ono… »
Nadal igra sa čovekom koji je prekinuo njegov niz: Šta drugo da očekujemo

Nadal igra sa čovekom koji je prekinuo njegov niz: Šta drugo da očekujemo

Nova 05.07.2022
Nadal spreman za veliki izazov. Najbolji španski teniser Rafael Nadal izjavio je da očekuje težak meč protiv Amerikanca Tejlora Frica u četvrtfinalu Vimbldona. Nadal je sinoć u osmini finala pobedio Holanđanina Botika van de Zandšulpa 6:4, 6:2… »
Nadal ne prestaje da kuka: Lepo je biti u četvrtfinalu, pogotovo zbog svega što se desilo

Nadal ne prestaje da kuka: Lepo je biti u četvrtfinalu, pogotovo zbog svega što se desilo

Večernje novosti 05.07.2022
Najbolji španski teniser Rafael Nadal izjavio je da očekuje težak meč protiv Amerikanca Tejlora Frica u četvrtfinalu Vimbldona, prenosi "Jurosport". FOTO: Tanjug/AP Nadal je sinoć u osmini finala pobedio Holanđanina Botika van de Zandšulpa 6:4… »
Kirjos otkrio mračne tajne: Izvlačili su me iz paba da igram sa Nadalom

Kirjos otkrio mračne tajne: Izvlačili su me iz paba da igram sa Nadalom

Nova 05.07.2022
Posle velike pobede pričao o teškim vremenima. Nik Kirjos nastavlja sa sjajnim igrama na Vimbldonu pošto je nakon velike borbe savladao Nakašimu sa 4:6, 6:4, 7:6, 3:6, 6:2 i plasirao se u četvrtfinale. Kirjos će protiv Kristijana Garina biti favorit… »
Krunićeva i Ćaćić bez četvrtfinala Vimbldona

Krunićeva i Ćaćić bez četvrtfinala Vimbldona

Nova 05.07.2022
Težak poraz za srpski par. Aleksandra Krunić i Nikola Ćaćić nisu uspeli da se plasiraju u četvrtfinale Vimbldona, pošto su poraženi od letonsko-kolumbijskog para Jelena Ostapenko i Robert Farah sa 2:0, po setovima 7:6, 6:4. U prvom setu nije… »
Kakav Nadal? Strašan! Rafa i padao, i vikao, ali samleo rivala i prošao u četvrtfinale Vimbldona

Kakav Nadal? Strašan! Rafa i padao, i vikao, ali samleo rivala i prošao u četvrtfinale Vimbldona

Večernje novosti 04.07.2022
RAFAEL Nadal se na impresivan način plasirao u četvrtfinale Vimbldona. FOTO: Tanjug/AP Igrajući protiv 25. sa ATP liste, Botika van de Zandšulpa iz Holandije, Španac je pokazao sav svoj teniski raskoš, deklasirajući pomenutog 21. nosioca sa 3:0, po… »
Kraj za srpski par: Ćaćić i Krunićeva ispali sa Vimbldona

Kraj za srpski par: Ćaćić i Krunićeva ispali sa Vimbldona

Večernje novosti 04.07.2022
SRPSKI teniser Nikola Ćaćić i najbolje rangirana srpska teniserka Aleksandra Krunić eliminisani su u osmini finala Vimbldona u konkurenciji mešovitih parova. Foto: N. Paraušić Ćaćić i Krunićeva poraženi su danas na terenima Ol-Ingland klaba u… »

Vesti dana »