Povezane vesti

Danas počela predaja lista za upis u srednju školu

Danas počela predaja lista za upis u srednju školu

RTV 05.07.2022
NOVI SAD - Prethodna sedmica bila je najstresnija za osmake, jer su polagali testove iz male mature. Danas su, nakon preliminarnih, objavljeni konačni rezultati testova. Predaja liste želja počinje danas putem onlajn portala "Moja srednja škola", a… »
10 Saveta za popunjavanje liste želja! Budući srednjoškolci ovo je važno da znate: Poznat kalendar obaveza

10 Saveta za popunjavanje liste želja! Budući srednjoškolci ovo je važno da znate: Poznat kalendar obaveza

Kurir 05.07.2022
Veliki teret za osmake i njihove roditelje - polaganje male mature je sada iza njih, danas su objavljeni konačni rezultati završnog ispita, a onda sledi još jedna, veoma važna stavka u kalendaru upisa u srednje škole - popunjavanje liste želja. Ovaj… »
Vlada Srbije: Mala matura bez ijednog propusta, na ispit izašlo 64.358 učenika

Vlada Srbije: Mala matura bez ijednog propusta, na ispit izašlo 64.358 učenika

N1 Info 05.07.2022
"Završni ispit i uvid u rezultate na portalu Moja srednja škola ove godine su prvi put prošli bez problema. Nakon značajnih unapređenja u procesu sprovođenja male mature na kojima Vlada Srbije s Ministarstvom prosvete, nauke i tehnološkog razvoja i… »
Lista želja za srednje škole do 6. jula

Lista želja za srednje škole do 6. jula

Novi magazin 05.07.2022
Završni ispit i uvid u rezultate na portalu Moja srednja škola ove godine su prošli bez problema, a lista želja moći će da se podnese putem tog portala do 6. jula, saopšteno je iz Vlade Srbije. Ove godine je na završni ispit ukupno izašlo 64.358… »
Konačni rezultati male mature objavljeni na portalu "Moja srednja škola", testove pregledalo 4.128 nastavnika

Konačni rezultati male mature objavljeni na portalu "Moja srednja škola", testove pregledalo 4.128 nastavnika

Euronews 05.07.2022
Završni ispit i uvid u rezultate na portalu Moja srednja škola ove godine su prvi put prošli su bez problema. Nakon značajnih unapređenja u procesu sprovođenja male mature na kojima Vlada Republike Srbije sa Ministarstvom prosvete, nauke i… »
Lista želja za srednje škole do 6. jula

Lista želja za srednje škole do 6. jula

Radio sto plus 05.07.2022
Ove godine je na završni ispit ukupno izašlo 64.358 učenika, a rezultati su na www.mojasrednjaskola.gov.rs dostupni su od četvrtka, 30. juna. Kao što je ranije najavljeno, i ove godine lista želja moći će da se podnese putem portala Moja srednja… »
Završni ispit prvi put prošao bez problema

Završni ispit prvi put prošao bez problema

Dnevnik 05.07.2022
BEOGRAD: Vlada Srbije saopštila je danas da su završni ispit i uvid u rezultate na portalu Moja srednja škola prvi put prošli bez problema, zahvaljujući značajnim unapređenjima u procesu sprovođenja male mature na kojima se prethodnih godina radi… »
I ove godine lista želja i upis putem portala Moja srednja škola: Roditelji ovde imaju uvid u rezultate

I ove godine lista želja i upis putem portala Moja srednja škola: Roditelji ovde imaju uvid u rezultate

Telegraf 05.07.2022
Digitalizovane testove završnog ispita, kojih je bilo ukupno 185.681, pregledalo je ukupno 4.128 nastavnika, a obuku za pregledanje testova prošlo je ukupno 12.858 nastavnika. Završni ispit i uvid u rezultate na portalu Moja srednja škola ove godine… »
Danas konačni rezultati završnog ispita: Evo kada je upis u srednje škole

Danas konačni rezultati završnog ispita: Evo kada je upis u srednje škole

Telegraf 05.07.2022
Uvedeno je i dvostruko pregledanje svakog zadatka. Konačni rezultati završnog ispita, koji su budući srednjoškolci polagali od 27. do 29. juna, biće objavljeni danas. Više od 63.000 učenika polagalo je završni ispit (malu maturu) u 522 škole… »
Danas konačni rezultati završnog ispita

Danas konačni rezultati završnog ispita

RTV 05.07.2022
BEOGRAD - Danas će biti objavljeni konačni rezultati završnog ispita koji su budući srednjoškolce polagali od 27. do 29. juna. Više od 63.000 učenika polagalo je završni ispit (malu maturu) u 522 škole širom Srbije, umesto u 1.260, koliko je… »
Sutra počinje popunjavanje lista želja za upis u srednje škole: Na šta treba obratiti pažnju

Sutra počinje popunjavanje lista želja za upis u srednje škole: Na šta treba obratiti pažnju

Danas 04.07.2022
Konačni rezultati završnog ispita biće objavljeni sutra, kada počinje i elektronsko popunjavanje lista želja na portalu Moja srednja škola. Đaci koji na ovaj način hoće da predaju listu želja to mogu da urade sutra, 5. jula od osam sati i… »

Vesti dana »