Povezane vesti

"Ne bojim se huligana": Nakon velikog skandala i upada navijača u klub, oglasio se i novi trener o svojoj budućnosti

"Ne bojim se huligana": Nakon velikog skandala i upada navijača u klub, oglasio se i novi trener o svojoj budućnosti

Večernje novosti 05.07.2022
PREDSTAVLJANJE Alberta Rijere kao novog trenera fudbalera ljubljanske Olimpije i naslednika Roberta Prosinečkog prekinuto je juče odmah na početku upadom huligana sa fantomkama. "Grin Dragonsi" ušli su na početak konferencije za medije, došli do… »
Navijači Olimpije stali na Robijevu stranu - Novi trener proteran!

Navijači Olimpije stali na Robijevu stranu - Novi trener proteran!

Sportske.net 05.07.2022
Sukob između sada već bivšeg trenera Olimpije iz Ljubljane Roberta Prosinečkog sa upravom slovenačkog kluba nedavno se završio otkazom hrvatskog stručnjaka, ali skandalima nema kraja. Ljubljančani su doveli novog trenera, Španca Alberta Rijeru… »
Ponovo haos u Ljubljani: Navijači Olimpije izbacili novog trenera sa konferencije za medije – žele Prosinečkog nazad…

Ponovo haos u Ljubljani: Navijači Olimpije izbacili novog trenera sa konferencije za medije – žele Prosinečkog nazad…

Hot sport 05.07.2022
Nisu mu pružili podršku. Nakon što je Robert Prosinečki otišao iz ljubljanske Olimpije, klub je brzo reagovao i pronašao njegovu zamenu. U pitanju je Albert Riera proslavljeni fudbaler, koji je tokom igračke karijere nastupao za neke od najvećih… »
Huligani prekinuli zvanično predstavljanje novog trenera ljubljanske Olimpije (VIDEO)

Huligani prekinuli zvanično predstavljanje novog trenera ljubljanske Olimpije (VIDEO)

Danas 05.07.2022
Navijači Olimpije upali su na konferenciju za medije na kojoj je predstvljen novi trener kluba iz Ljubljane Albert Rijera i poručili mu da podnese ostavku. Rijera je na klupi slovenačkog prvoligaša zamenio Roberta Prosinečkog, kojem je uprava kluba… »
"Ovo što sam doživeo u Sloveniji, nisam nigde!" o skandalu u Ljubljani bruji cela Evropa: Čuo sam da je zbog Robija...

"Ovo što sam doživeo u Sloveniji, nisam nigde!" o skandalu u Ljubljani bruji cela Evropa: Čuo sam da je zbog Robija...

Mondo 05.07.2022
Trener koga su navijači Olimpije oterali sa konferencije za medije oglasio se i ispričao svoju verziju događaja. Trener koga su navijači Olimpije oterali sa konferencije za medije oglasio se i ispričao svoju verziju događaja. Olimpija iz Ljubljane… »
Neviđen haos: Huligani sa fantomkama upali u klub i oterali trenera (video)

Neviđen haos: Huligani sa fantomkama upali u klub i oterali trenera (video)

Večernje novosti 04.07.2022
LEGENDARNI Albert Rijera danas je imenovan za novog trenera fudbalera ljubljanske Olimpije. Foto: Printskrin/Twitter/@SportsCenter Rijera koji je ljubiteljima fudbala poznat kao igrač Liverpula, a donedavno je obavljao funkciju pomoćnog trenera u… »

Vesti dana »