Povezane vesti

Supruga predsednika Hrvatske tražila da se njihovom sinu ocene iz četvorki promene u petice

Supruga predsednika Hrvatske tražila da se njihovom sinu ocene iz četvorki promene u petice

Politika 05.07.2022
ZAGREB – Hrvatsko Ministarstvo nauke i prosvete pokrenulo je inspekcijski postupak u školi koju pohađa sin predsednika Hrvatske Zorana Milanovića, a nakon što je njegova supruga, kako tvrdi „Jutarnji list” vršila pritisak na direktora da se… »
Fućkaš petice, zezaće ga u klubu zbog toga što je štreber: Milanović posle mejla supruge školi njihovog sina

Fućkaš petice, zezaće ga u klubu zbog toga što je štreber: Milanović posle mejla supruge školi njihovog sina

Kurir 05.07.2022
Hrvatski predsednik prokomentarisao je pismo koje je njegova supruga poslala u školu njihovog sina. Sanja Musić Milanović našla se u vrtlogu skandala kada se saznalo, a Jutarnji listi objavio, da je prva dama Hrvatske izvršila je pritisak na… »
Supruga hrvatskog predsednika u središtu "afere 5,00", Milanović: Da je to meni mama napravila ja bih poludeo

Supruga hrvatskog predsednika u središtu "afere 5,00", Milanović: Da je to meni mama napravila ja bih poludeo

Euronews 05.07.2022
Hrvatsko Ministarstvo nauke i prosvete pokrenulo je inspekcijski postupak u školi koju pohađa sin predsednika Hrvatske Zorana Milanovića, nakon što je njegova supruga, kako tvrdi "Jutarnji list", vršila pritisak na direktorku da se njihovom sinu već… »
Milanović o prepravljanju ocena njegovom sinu: Mama je mama, a ja to ne bih uradio

Milanović o prepravljanju ocena njegovom sinu: Mama je mama, a ja to ne bih uradio

Večernje novosti 05.07.2022
NAKON što su hrvatski mediji objavili da je sinu Zorana Milanovića, nakon što je njegova supruga Sanja uputila mejl školi, četvorka iz matematike pretvorena u peticu, oglasio se i sam predsednik. Foto: EPA/ Georgi Licovski - Fućkaš ti sve petice… »
Milanović: Da je moja mama poslala mejl školi ja bih poludeo, ali mama je mama

Milanović: Da je moja mama poslala mejl školi ja bih poludeo, ali mama je mama

N1 Info 05.07.2022
Predsednik Hrvatske Zoran Milanović boravi u Vukovaru, gde je komentarisao medijske napise o mejlu koje je njegova supruga Sanja Musić Milanović uputila školi koju pohađa njihov sin. Prema pisanju Jutarnjeg lista, ona je navodno vršila pritisak… »
Skandal supruge Zorana Milanovića: U školi mlađeg sina tražila da mu zaključe dve petice umesto četvorki

Skandal supruge Zorana Milanovića: U školi mlađeg sina tražila da mu zaključe dve petice umesto četvorki

Večernje novosti 04.07.2022
SANJA Musić Milanović, supruga hrvatskog predsednika Zorana Milanovića, našla se u vrtlogu skandala kada se saznalo da je prva dama Hrvatske izvršila je pritisak na direktorku zagrebačke Klasične gimnazije Zdravku Martinić-Jerčić kako bi dve… »

Vesti dana »