Povezane vesti
Udruženje „Moja Srbija“: Produžiti rok važenja vaučera
Danas 05.07.2022
Udruženje „Moja Srbija“ saopštilo je danas da je Vladi Srbije i Ministarstvu trgovine, turizma i telekomunikacija uputilo inicijativu za produženje roka važenja dodatne kvote vaučera za odmor u Srbiji do 20. novembra. U saopštenju udruženje je navelo da… »
Inicijativa za produženje roka važenja vaučera za odmor u Srbiji do 20. novembra
N1 Info 05.07.2022
Udruženje "Moja Srbija" saopštilo je da je Vladi Srbije i Ministarstvu trgovine, turizma i telekomunikacija uputilo inicijativu za produženje roka važenja dodatne kvote vaučera za odmor u Srbiji, do 20. novembra. Istaknuto je da su nove subvencije za… »
Vesti dana »
VJT naložilo da se utvrdi ko je odgovoran za izazivanje panike na festivalu Music Week
NIN pre 1 satjoš 39 povezanih
Uživo: Kriza na Bliskom istoku: Najmanje tri osobe, uključujući dete, stradale u izraelskom napadu na centralnu Gazu
Euronews pre 1 satjoš 29 povezanih
Pakao u najavi: Evo gde je u Srbiji već u 9 sati izmerena temperatura od preko 30 stepeni - jedan grad je ubedljivo najgori
Nova pre 2 satajoš 26 povezanih
RHMZ: Temperature danas do 39 stepeni, opasnost od požara na otvorenom
N1 Info pre 29 minutajoš 20 povezanih



