Povezane vesti
Tepić: Osakatili Telekom samo da bi održavali rejting vlasti, u Skupštini otvaramo ovu aferu
Radio 021 05.07.2022
Potpredsednica Stranke slobode i pravde Marinika Tepić izjavila je za N1 da će afera Telekom biti pokrenuta u budućem sazivu Narodne skupštine. "I Evropska komisija je uvrstila aferu Telekom u svoj izveštaj, kao jednu od najvećih korupcionaških afera… »
Tepić: Izarčili imovinu i osakatili Telekom samo da bi održavali rejting vlasti
N1 Info 05.07.2022
Potpredsednica Stranke slobode i pravde Marinika Tepić izjavila je u emisiji N1 Studio Live da će afera Telekom biti pokrenuta u budućem sazivu Narodne skupštine. "I Evropska komisija je uvrstila aferu Telekom u svoj izveštaj, kao jednu od najvećih… »
Tepić: Telekom kasni sa plaćanjem dugova po 14 meseci
Nova 05.07.2022
Potpredsednica Stranke slobode i pravde Marinika Tepić izjavila je u emisiji N1 Studio Live da će afera Telekom biti pokrenuta u budućem sazivu Narodne skupštine. "I Evropska komisija je uvrstila aferu Telekom u svoj izveštaj, kao jednu od najvećih… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza Srbije: Pretežno sunčano na severu, večeras pljuskovi i grmljavina, do kraja avgusta toplinski talas
Naslovi.ai pre 1 satjoš 25 povezanih

Zadržavanja na graničnim prelazima Srbije: Batrovci najopterećeniji sa čekanjem do šest sati
Naslovi.ai pre 2 satajoš 17 povezanih

Ruska nuklearna elektrana meta napada: Dron izazvao požar bez promene zračenja
Serbian News Media pre 3 satajoš 16 povezanih

Vučić predstavio nove ekonomske mere: Niže cene hrane i kredita, popust na računima za struju
NIN pre 1 satjoš 99 povezanih

Zelenski obećava da 'neće izgubiti' rat s Rusijom tokom govora povodom Dana nezavisnosti
Slobodna Evropa pre 2 satajoš 12 povezanih