Povezane vesti

Hrvati Mektić i Pavić u polufinalu Vimbldona

Hrvati Mektić i Pavić u polufinalu Vimbldona

Sport klub 05.07.2022
Hrvatski par nije dopustio protivnicima nijednu brejk loptu te im je četiri puta oduzimao servis. Nikola Mektić i Mate Pavić plasirali su se u polufinale Vimbldona, posle pobede za manje od dva sata nad 11. Nositeljima turnira Kevina Kravica i Andreasa… »
Đoković: Ovo je najvažniji turnir u istoriji našeg sporta

Đoković: Ovo je najvažniji turnir u istoriji našeg sporta

Sport klub 05.07.2022
Imao je Đoković prvi ozbiljniji izazov na Vimbldonu. Janik Siner vodio je 2:0, ali je Srbin napravio preokret i pokazao da je u svakom trenutku spreman da se prilagodi datim okolnostima. – Dobro sam počeo, poveo 4:1, imao loptu za dupli brejk. Ali… »
Claro, Novak Djokovic!

Claro, Novak Djokovic!

Sport klub 05.07.2022
Janik Siner odservirao je precizan slajs servis od 190 km/č, a Novak Đoković ga je jedva vratio u servis polje rivala. Otvorivši teren, Italijan je forhendom poslao loptu pristojne dubine u prazan deo polja. Tj, bio bi prazan da se tamo nije pojavio… »
Đoković otkrio tajnu velikog preokreta: Novak o ključu pobede protiv Sinera – ‘Stao sam ispred ogledala u…

Đoković otkrio tajnu velikog preokreta: Novak o ključu pobede protiv Sinera – ‘Stao sam ispred ogledala u…

Hot sport 05.07.2022
Još jedan fenomenalan meč srpskog tenisera. Novak Đoković, srpski teniser, posle velikog preokreta se plasirao u polufinale Vimbldona tako što je pobedio Janika Sinera sa 3:2 (5:7, 2:6, 6:3, 6:2, 6:2). Đoković je imao zaostatak od dva seta, a onda… »
Ljudi moji, kako je ovo moguće? Novak ponovo prkosi zakonima fizike: Poen za špice, zbog ovoga je najveći ikada! (video)

Ljudi moji, kako je ovo moguće? Novak ponovo prkosi zakonima fizike: Poen za špice, zbog ovoga je najveći ikada! (video)

Mondo 05.07.2022
Novak Đoković je ponovo ostavio ljubitelje tenisa u šoku nakon što je osvojio poen protiv Janika Sinera na potpuno neverovatan način. Novak Đoković je ponovo ostavio ljubitelje tenisa u šoku nakon što je osvojio poen protiv Janika Sinera na… »
POEN DANA - Novakov tenis ''sa druge planete''!

POEN DANA - Novakov tenis ''sa druge planete''!

Sportske.net 05.07.2022
Posle četiri rutinske pobede u prva četiri kola, Novak Đoković je danas imao najteži izazov u četvrtfinalu protiv Janika Sinera, gde je pokazao da ni 2:0 na protivnika ne mora ništa da znači i da je naš teniser i dalje kadar da i iz najtežih… »
Novak Đoković raspametio svet! Kada je ovo uradio na Vimbldonu, niko nije ostao ravnodušan (video)

Novak Đoković raspametio svet! Kada je ovo uradio na Vimbldonu, niko nije ostao ravnodušan (video)

Večernje novosti 05.07.2022
NOVAK Đoković je na dramatičan način prebrodio četvrtfinale Vimbldona, a jedan detalj se pritom izdvojio. FOTO: Tanjug/AP Podsetimo, Đoković je u spektakularnom meču savladao Janika Sinera i prošao u polufinale Vimbldona, a u završnici tog meča… »
Svi sada o tome pričaju: Jelena Đoković i reakcija na nestvarnu Novakovu pobedu na Vimbldonu

Svi sada o tome pričaju: Jelena Đoković i reakcija na nestvarnu Novakovu pobedu na Vimbldonu

Večernje novosti 05.07.2022
NOVAK Đoković je na dramatičan način prebrodio četvrtfinale Vimbldona, a jedna reakcija se izdvojila među hiljadama. FOTO: Tanjug/AP Podsetimo, Đoković je u spektakularnom meču savladao Janika Sinera i prošao u polufinale Vimbldona, a o tome je… »
Čovek od gume: Nestvaran Đokovićev poen koji prkosi zakonima fizike, a onda slavlje (video)

Čovek od gume: Nestvaran Đokovićev poen koji prkosi zakonima fizike, a onda slavlje (video)

Hot sport 05.07.2022
Još jedan neverovatan potez jednog od najboljih igrača svih vremena. Novak Đoković, srpski teniser, posle velikog preokreta se plasirao u polufinale Vimbldona tako što je pobedio Janika Sinera sa 3:2 (5:7, 2:6, 6:3, 6:2, 6:2). Đoković je imao… »
Novak stao pred ogledalo, a onda je "osetio krv"! Đokovića pitali kako se vratio posle 0:2 - Jedan potez je bio ključan!

Novak stao pred ogledalo, a onda je "osetio krv"! Đokovića pitali kako se vratio posle 0:2 - Jedan potez je bio ključan!

Mondo 05.07.2022
Novak je gubio sa 2:0 u setovima, a onda se sve promenilo. Posle meča je objasnio i kako! Novak je gubio sa 2:0 u setovima, a onda se sve promenilo. Posle meča je objasnio i kako! Novak Đoković je uradio nemoguće! Ponovo se vratio sa ivice provalije… »
Samo je Hrvat uspeo da pobedi Đokovića na Vimbldonu u meču na pet setova

Samo je Hrvat uspeo da pobedi Đokovića na Vimbldonu u meču na pet setova

Sportski žurnal 05.07.2022
Novak Đoković se 11. put plasirao u polufinale gren slema u Londonu. Novak Đoković je u četvrtfinalu Vimbldona pobedio Italijana Janika Sinera 3:2, a gubio je 0:2 u setovima. Bio je to 11. Srbinov meč u pet setova na londonskoj travi - u deset je… »
Đoković: Odlazak na toalet pauzu je bio ključan, porazgovarao sam sa sobom pred ogledalom

Đoković: Odlazak na toalet pauzu je bio ključan, porazgovarao sam sa sobom pred ogledalom

Sportski žurnal 05.07.2022
Novak Đoković je posle preokreta u četvrtfinalu Vimbldona pobedio Janika Sinera 3:2. Novak Đoković je posle preokreta u četvrtfinalu Vimbldona pobedio Janika Sinera 3:2. “Janik je bio mnogo bolji u prva dva seta, posle toga sam otišao na pauzu u… »

Vesti dana »