Povezane vesti

Stefanović: Nikada nisam dao nalog da se prisluskuje Vučić

Stefanović: Nikada nisam dao nalog da se prisluskuje Vučić

Telegraf 06.07.2022
Pružam punu podršku tužilaštvu koje jeste jedino nadležno, a ne mediji, da ispita svaki od ovih slučajeva - rekao je Stefaović. Nikada nisam dao nalog da se prisluškuje predsednik Aleksandar Vučić, niti bilo ko iz njegove porodice, niti sam bio… »
Stefanović: Nikada nisam dao nalog da se prisluškuju Vučić i njegova porodica

Stefanović: Nikada nisam dao nalog da se prisluškuju Vučić i njegova porodica

N1 Info 06.07.2022
Nikada nisam dao nalog da se prisluškuje predsednik Vučić, niti bilo ko iz njegove porodice, niti sam bio nadležan za operativna postupanja policije, niti sam počinio bilo kakvo krivično delo u izvršavanju svojih dužnosti, saopštio je ministar… »
Stefanović: Nisam dao nalog da se prisluškuje Vučić niti sam počinio bilo kakvo krivično delo

Stefanović: Nisam dao nalog da se prisluškuje Vučić niti sam počinio bilo kakvo krivično delo

Danas 06.07.2022
Nikada nisam dao nalog da se prisluškuje predsednik Vučić, niti bilo ko iz njegove porodice, niti sam bio nadležan za operativna postupanja policije, niti sam počinio bilo kakvo krivično delo u izvršavanju svojih dužnosti, saopštio je danas… »
Stefanović: Nikada nisam dao nalog da se prisluškuju Vučić i njegova porodica

Stefanović: Nikada nisam dao nalog da se prisluškuju Vučić i njegova porodica

Radio 021 06.07.2022
Ministar odbrane Nebojša Stefanović negirao je danas da je ikada dao nalog da se prisluškuju predsednik Srbije Aleksandar Vučić i članovi njegove porodice. "Nikada nisam dao nalog da se prisluškuje predsednik Vučić, niti bilo ko iz njegove… »

Vesti dana »