Povezane vesti
UN: Civili nose najveći teret rata u Ukrajini
Glas Amerike 06.07.2022
ŽENEVA - Visoka komesarka UN za ljudska prava Mišel Bašele pozvala je da se okonča rat u Ukrajini i uvrdi odgovornost onih koji su počinili ratne zločine. Ona je predstavila najnoviji izveštaj o situaciji u Ukrajini, koji pokriva period od početka… »
"Ubistva, mučenja i proizvodna zatvaranja moraju da prestanu": Bašele: "Besmisleni rat Rusije izazvao nepodnošljivu patnju"
Blic 05.07.2022
Visoka komesarka UN za ljudska prava Mišel Bašele osudila je danas "besmisleni rat" Rusije u Ukrajini i uputila zahtev da se okonča nepodnošljiva patnja civila tokom ruske invazije. "Kako ulazimo u peti mesec ratnih sukoba nepodnošljivi danak ratu u… »
Vesti dana »
Vremenska prognoza za sredu, 1. jul: Sutra oblačno i nestabilno, manji pad temperature
Beta pre 53 minutajoš 52 povezane
Ko je ukrajinski oligarh koji je stradao u eksploziji u Monaku: Odrekao se državljanstva, Zelenski mu uveo sankcije i zamrznuo imovinu (video, foto)
Kurir pre 2 satajoš 26 povezanih
„Baš me briga“: Kuman odgovorio na kritike nakon ispadanja Holandije!
Hot sport pre 1 satjoš 95 povezanih
Pakao u Venecueli: Desetine hiljada mogućih žrtava, građani sami kopaju po ruševinama i pitaju – "Gde je vojska?"
Nova pre 4 satijoš 22 povezane



