Povezane vesti

Šefovi obaveštajnih službi SAD i Britanije upozorili na pretnje iz Kine

Šefovi obaveštajnih službi SAD i Britanije upozorili na pretnje iz Kine

Slobodna Evropa 06.07.2022
Američki Federalni istražni biro (FBI) i britanska kontraobaveštajna služba MI5 upozorili su 6. jula da Kina predstavlja najveću dugoročnu pretnju po zemlje Zapada. Direktor FBI Christopher Wray i njegov kolega iz MI5 Ken McCallum izjavili su na… »
Američki i britanski obaveštajci nemaju dileme: Ova zemlja je najveća dugoročna pretnja po zapadne zemlje!

Američki i britanski obaveštajci nemaju dileme: Ova zemlja je najveća dugoročna pretnja po zapadne zemlje!

Kurir 06.07.2022
Američki Federalni istražni biro (FBI) i britanska kontraobaveštajna služba MI5 ocenili su danas da Kina predstavlja najveću dugoročnu pretnju po zemlje Zapada. Direktor FBI Kristofer Rej i njegov kolega iz MI5 Ken Mekalum izjavili su na… »
Šefovi FBI i MI5 prvi put se zajedno obratili: Izazov koji je postavila Komunistička partija Kine "menja igru"

Šefovi FBI i MI5 prvi put se zajedno obratili: Izazov koji je postavila Komunistička partija Kine "menja igru"

Euronews 06.07.2022
Šefovi bezbednosnih službi Velike Britanije i SAD su se zajedno pojavili prvi put da bi, kako su rekli, "upozorili na pretnju koju predstavlja Kina". Direktor FBI Kristofer Rej rekao je da je Kina "najveća dugoročna pretnja našoj ekonomskoj i… »

Vesti dana »