Povezane vesti
Edi Rama: Srbija će morati da prizna Kosovo i da se oslobodi tereta
Danas 07.07.2022
Mi smo potrebni EU koliko i oni nama. Možemo jedni druge podići ili povući nadole. Što se nas tiče, svi smo uradili svoj posao za ovu fazu, ali naravno, ima još mnogo toga da se uradi i to niko ne poriče. Jedini problem je što za svaku fazu koju mi… »
Picula o proširenju EU: Neki na Zapadnom Balkanu nisu uradili dovoljno
Danas 06.07.2022
Poslanik Evropskog parlamenta i izvestilac za novu strategiju proširenja Evropske unije Tonino Picula rekao je da odluka o davanju statusa kandidata za članstvo u EU Ukrajini i Moldaviji predstavlja dobru vest za Zapadni Balkan, jer na neki način daje… »
Albanski premijer Rama: EU umesto vizije vodi inercija događaja
Danas 06.07.2022
Premijer Albanije Edi Rama ocenio je danas da to što Bosna i hercegovina još nije dobila status kandidata za članstvo u Evropskoj uniji pokazuje da „EU umesto vizije vodi inercija događaja“. Rama je u intervjuu za Novi magazin rekao da u potpunosti… »
Vesti dana »

Lukašenko zagrmeo: Niko neće moći da baci Rusiju i Belorusiju na kolena FOTO
B92 pre 26 minutajoš 30 povezanih

Obezbeđenje iz Novog Pazara: Univerzitet nas je angažovao da izbacimo studente
Vreme pre 36 minutajoš 219 povezanih

Može li Dodik da ostane predsednik Republike Srpske posle presude
BBC News pre 52 minutajoš 93 povezane

Dačić: Akustični lrad uređaji vraćeni u magacine, ponudili smo ih aerodromima
Telegraf pre 4 satijoš 25 povezanih

Nove cene goriva u Srbiji: evrodizel ostaje 196 dinara, benzin poskupeo na 179 dinara
Naslovi.ai pre 3 satajoš 28 povezanih