Povezane vesti

„Da, sigurno…“ Poznati teniser ne veruje u Nadalovu povredu

„Da, sigurno…“ Poznati teniser ne veruje u Nadalovu povredu

Sport klub 07.07.2022
Morao je Rafael Nadal da pređe put „do pakla i nazad“ kako bi se pobedom nad Tejlorom Fricom plasirao u polufinale Vimbldona. Mnogi su uzbuđeno gledali drugi set u kojem je Španac tražio medicinski tajm-aut, pitajući se da li će Rafa predati… »
Poznato kad Novak igra za finale Vimbldona

Poznato kad Novak igra za finale Vimbldona

Nova 07.07.2022
Vest koju svi čekali. Novaka Đokovića dve pobede dele od četvrte vezane titule na Vimbldonu, a pre borbe za trofej neophodno je da preskoči rivala u polufinalu. Na Đokovićevom putu nalazi se Kameron Nori, protiv kog će doskorašnji najbolji… »
Množe se sumnje u Nadalove povrede

Množe se sumnje u Nadalove povrede

Danas 07.07.2022
I 63. reket sveta doveo u pitanje ozbiljnost zdravstvenih problema trofejnog Španca. Ponovo su se navijači Rafaela Nadala hvatali za glavu, ovog puta gledajući svog ljubimca kako se „vuče“ po terenu tokom četvrtfinalnog duela sa Tejlorom Fricom… »
Poznati italijanski teniser ne veruje u Nadalovu povredu

Poznati italijanski teniser ne veruje u Nadalovu povredu

N1 Info 07.07.2022
Morao je Rafael Nadal da pređe put „do pakla i nazad“ kako bi se pobedom nad Tejlorom Fricom plasirao u polufinale Vimbldona. Mnogi su uzbuđeno gledali drugi set u kojem je Španac tražio medicinski tajm-aut, pitajući se da li će Rafa predati… »
Kirjos: Mislio sam da je brod otplovio, biće spektakularno u polufinalu

Kirjos: Mislio sam da je brod otplovio, biće spektakularno u polufinalu

Nova 07.07.2022
Čovek koji uvek priredi spektakl Australijski teniser Nik Kirjos plasirao se u svoje prvo polufinale Vimbldona, nakon što je sa 3:0 pobedio Kristijana Garina. Kirjos ističe da ni sam nije očekivao da će ponovo biti na ovakvom nivou i da će igrati u… »
Nadal: Energija publike ublažila povredu

Nadal: Energija publike ublažila povredu

Danas 06.07.2022
Rafael Nadal prošao je u polufinale Vimbldona tokom meča sa Fricom imao je problema sa povredom, morao je da zatraži medicinski tajm-aut zbog bolova u stomaku. „Dobro se osećam, iako stomak baš i nije dobro. Moram da nađem način da se nosim s… »
"Energija sa tribina mi je pomogla"! Nadal: Mislio sam da neću završiti meč

"Energija sa tribina mi je pomogla"! Nadal: Mislio sam da neću završiti meč

Večernje novosti 06.07.2022
MUČIO se Rafael Nadal sa odličnim protivnikom, sa povredom stomaka, ali sve je uspeo da prebrodi i nije mogao da sakrije zadovoljstvo zbog plasmana u polufinale Vimbldona. FOTO: AP "Bik sa Majorke" je istakao da voli da igra ovakve mečeve, a pohvalno… »
Kirjos u polufinalu Vimbldona, čeka Nadala ili Frica

Kirjos u polufinalu Vimbldona, čeka Nadala ili Frica

Danas 06.07.2022
Nik Kirjos plasirao se u polufinale Vimbldona pobedivši Čileanca Kristijana Garina 3:0 (6:4, 6:3, 7:6). Kontroverzni Australijanac koji je trenutno 40 igrač na svetu sve vreme je držao konce igre i rezultata u svojim rukama i u borbi za finale igraće… »

Vesti dana »