Povezane vesti

Vučić i premijer države Sao Tome i Prinsipe o saradnji i geopolitičkim pitanjima

Vučić i premijer države Sao Tome i Prinsipe o saradnji i geopolitičkim pitanjima

Novi magazin 07.07.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je danas u Beogradu sa premijerom Demokratske Republike Sao Tome i Prinsipe Žoržom Bom Žezusom o bilateralnim odnosima, ekonomskoj i multilateralnoj saradnji i geopolitičkim i regionalnim pitanjima. Oni… »
"Zahvalan sam na podršci suverenitetu i teritorijalnom integritetu Srbije" Vučić se sastao sa premijerom Sao Tome

"Zahvalan sam na podršci suverenitetu i teritorijalnom integritetu Srbije" Vučić se sastao sa premijerom Sao Tome

Srbija danas 07.07.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas u Beogradu sa premijerom Sao Tome i Principe Žoržom Bomom Žezusom i zahvalio mu na podršci suverenitetu i teritorijalnom integritetu Srbije. - Poželeo sam dobrodošlicu premijeru Žoržu Bomu… »
Vučić zahvalio Žezusu na podršci suverenitetu Srbije

Vučić zahvalio Žezusu na podršci suverenitetu Srbije

Telegraf 07.07.2022
Uz objavu je postavljena i fotografija sa susreta dvojice zvaničnika. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas u Beogradu sa premijerom Sao Tome i Principe Žoržom Bomom Žezusom i zahvalio mu na podršci suverenitetu i teritorijalnom… »
Državi Sao Tome i Principe 100.000 dolara pomoći od Srbije

Državi Sao Tome i Principe 100.000 dolara pomoći od Srbije

Blic 06.07.2022
Vlada Srbije doniraće 100.000 dolara Demokratskoj Republici Sao Tome i Principe za sanaciju štete od poplava, izjavila je danas premijerka Ana Brnabić nakon sastanka s premijerom te zemlje Žoržom Bom Žezusom. Brnabić je poželela dobrodošlicu… »

Vesti dana »