Povezane vesti

"Gledaju Ukrajinu i uče": Dramatično obraćanje šefova FBI i MI5: "Kina je najveća pretnja, ako ovo urade to bi bila…

"Gledaju Ukrajinu i uče": Dramatično obraćanje šefova FBI i MI5: "Kina je najveća pretnja, ako ovo urade to bi bila…

Blic 07.07.2022
Kinesko zauzimanje Tajvana "predstavljalo bi jednu od najužasnijih ekonomskih katastrofa koje je svet ikada vidio, kazao je direktor FBI. Direktor američkog FBI i šef britanske obaveštajno-bezbednosne agencije MI5 održali su zajedničko obraćanje… »
Kina menja igru, više ne leti ispod radara! Amerika i Britanija se ujedinile protiv Pekinga - pretnja čitavom svetu!

Kina menja igru, više ne leti ispod radara! Amerika i Britanija se ujedinile protiv Pekinga - pretnja čitavom svetu!

Mondo 07.07.2022
Direktori FBI i MI5 upozorili na pretnju iz Kine! Istorijsko zajedničko obraćanje čelnika obaveštajnih agencija! Direktori FBI i MI5 upozorili na pretnju iz Kine! Istorijsko zajedničko obraćanje čelnika obaveštajnih agencija! Čelnici… »
Američka i britanska obaveštajna služba: Kina najveća dugoročna pretnja po Zapad

Američka i britanska obaveštajna služba: Kina najveća dugoročna pretnja po Zapad

Danas 06.07.2022
Američki Federalni istražni biro (FBI) i britanska kontraobaveštajna služba MI5 ocenili su danas da Kina predstavlja najveću dugoročnu pretnju po zemlje Zapada. Direktor FBI Kristofer Rej i njegov kolega iz MI5 Ken Mekalum izjavili su na… »

Vesti dana »