Povezane vesti
Civilni dronovi su postali važna karika ukrajinske odbrane
Al Jazeera 07.07.2022
Zbog velike potražnje za dronovima te relativno malim brojem proizvođača, ukrajinske snage se od početka koriste ruske invazije dronovima koji prvobitno nisu dizajnirani za upotrebu na ratištima. Moderno ratovanje u velikoj meri podrazumeva upotrebu… »
Dronovi važna karika ukrajinske odbrane: Tinejdžer snimio rusku kolonu i sprečio napad na Kijev
Danas 07.07.2022
Zbog velike potražnje za dronovima i relativno malog broja proizvođača, ukrajinske snage su od početka koristile ruske bespilotne letelice za invaziju koje nisu prvobitno bile dizajnirane za upotrebu na ratištima. Savremeno ratovanje u velikoj meri… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza Srbije: Pretežno sunčano na severu, večeras pljuskovi i grmljavina, do kraja avgusta toplinski talas
Naslovi.ai pre 26 minutajoš 26 povezanih

Ukrajinci pogodili nuklearku u Kursku, objavljen snimak! Odjeknula stravična eksplozija! Napadnuti ruski energetski objekti! (foto/video)
Kurir pre 30 minutajoš 18 povezanih

Zadržavanja na graničnim prelazima Srbije: Batrovci najopterećeniji sa čekanjem do šest sati
Naslovi.ai pre 2 satajoš 17 povezanih

Mali: Predstavljene ekonomske mere dodatno će olakšati život građana
RTV pre 5 minutajoš 101 povezana

Lavrov: Zelenski neće uspeti da skrene pažnju sa problema ruskog jezika na Ukrajini
Telegraf pre 1 satjoš 13 povezanih