Povezane vesti

"U Zagrebu postoji još jedan sef, samo Nikolina zna šta je u njemu": Miša Grof izneo nove šok tvrdnje, pomenuo i maserku

"U Zagrebu postoji još jedan sef, samo Nikolina zna šta je u njemu": Miša Grof izneo nove šok tvrdnje, pomenuo i maserku

Mondo 07.07.2022
Miša Grof je izneo nove optužbe na račun snaje Nikoline Pišek, s kojom je zaratio oko podele imovine nakon smrti svog sina jedinca. Miša Grof je izneo nove optužbe na račun snaje Nikoline Pišek, s kojom je zaratio oko podele imovine nakon smrti… »
Saznao sam da u Zagrebu postoji još jedan sef, ko zna šta tamo ima! Ispovest Miše Grofa: Razmišljam o maserki gde mi je…

Saznao sam da u Zagrebu postoji još jedan sef, ko zna šta tamo ima! Ispovest Miše Grofa: Razmišljam o maserki gde mi je…

Kurir 07.07.2022
Otac pokojnog Vidoja Ristovića, Viktor Ristović, poznatiji kao Miša Grof tvrdi da je njegova snajka Nikolina Pišek pokradala istoričara umetnosti. On je sada progovorio o novom sefu, koji voditeljka navodno ima u Zagrebu i u kom se, najverovatnije… »
Nikolina od miše grofa tražila da joj vrati vidojev poklon vredan 30.000 €?! Nova drama - "Rekao je da može da zaboravi"

Nikolina od miše grofa tražila da joj vrati vidojev poklon vredan 30.000 €?! Nova drama - "Rekao je da može da zaboravi"

Mondo 07.07.2022
Javno prepucavanje između Nikoline Pišek i oca njenog pokojnog muža Vidoja, Vitora Ristovića poznatijeg kao Miša Grof ne prestaje. Javno prepucavanje između Nikoline Pišek i oca njenog pokojnog muža Vidoja, Vitora Ristovića poznatijeg kao Miša… »
Nova drama Nikoline i grofa: Pišekova traži da joj vrati poklon od 30.000 evra koji je kupila Vidoju: "Može da zaboravi na…

Nova drama Nikoline i grofa: Pišekova traži da joj vrati poklon od 30.000 evra koji je kupila Vidoju: "Može da zaboravi na…

Blic 06.07.2022
Porodična svađa i javna prepucavanja između Nikoline Pišek i svekra Vitora Ristovića, oca njenog pokojnog supruga Vidoja, ne prestaju danima. Otvoreni sukob, koji je započeo nekoliko dana nakon 40-dnevnog pomena na Novom groblju, svakim danom se sve… »

Vesti dana »