Povezane vesti

Cvejić: Politička scena prezasićena starim licima, vreme je za nešto novo

Cvejić: Politička scena prezasićena starim licima, vreme je za nešto novo

N1 Info 07.07.2022
Profesor Filozofskog fakulta i bivši član REM Slobodan Cvejić izjavio je u emisiji N1 Studio Live da će se novoosnovani pokret "Srbija centar" u svom radu truditi da promeni stvari na političkoj sceni, kao i da naša zemlja krene u normalnom pravcu… »
Zdravko Ponoš za „Novu“: Bićemo spremni za beogradske izbore

Zdravko Ponoš za „Novu“: Bićemo spremni za beogradske izbore

Nova 07.07.2022
Zdravko Ponoš, koji je bio predsednički kandidat koalicije Ujedinjena Srbija, formirao je svoj pokret “Srbija centar”, a juče je članove svog tima predstavio javnosti. Ponoš u razgovoru za “Novu” navodi da je spreman da sarađuje sa svim… »
Ponoš: “Ne treba Šapića kriviti za poplave, on je na dužnost došao pre tri dana”

Ponoš: “Ne treba Šapića kriviti za poplave, on je na dužnost došao pre tri dana”

Nedeljnik 07.07.2022
Fotografija: Igor Pavićević (Beta) – Predsednik pokreta “Srbija centar” Zdravko Ponoš ocenio je danas da ne treba kriviti gradonačelnika Beograda Aleksandra Šapića za poplave, jer je dužnost preuzeo pre tri dana. “Mislim da Bog nije baš… »
Ponoš: Ne treba Šapića kriviti za poplave, on je na dužnost došao pre tri dana

Ponoš: Ne treba Šapića kriviti za poplave, on je na dužnost došao pre tri dana

Radio sto plus 07.07.2022
„Mislim da Bog nije baš dobra adresa da ga krivimo za poplave, ali takodje mislim da ne može da se okrivi neko ko je preuzeo dužnost pre tri dana. Za poplave oni realno nisu imali dovoljno vremena da nešto urade, mada neki od njih su i ranije bili… »
Ponoš: Ne treba Boga kriviti za poplave, ali ni Šapića, na dužnost je došao pre tri dana

Ponoš: Ne treba Boga kriviti za poplave, ali ni Šapića, na dužnost je došao pre tri dana

Radio 021 07.07.2022
Predsednik pokreta "Srbija centar" Zdravko Ponoš ocenio je danas da ne treba kriviti gradonačelnika Beograda Aleksandra Šapića za poplave, jer je dužnost preuzeo pre tri dana. "Mislim da Bog nije baš dobra adresa da ga krivimo za poplave, ali… »

Vesti dana »