Povezane vesti

Brnabić zbunjena rezolucijom: EK kaže jedno, EP kaže drugo, ništa mi tu više nije jasno

Brnabić zbunjena rezolucijom: EK kaže jedno, EP kaže drugo, ništa mi tu više nije jasno

Danas 07.07.2022
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić je izjavila da joj „nije jasna“ rezolucija Evropskog parlamenta (EP). Podsetimo, poslanici EP usvojili su rezoluciju u kojoj se navodi da će napredak Srbije ka EU direktno zavisiti od jačanja vladavine prava… »
Premijerka Brnabić: Nije mi jasna rezolucija EP, što se mene tiče, lopta je u dvorištu Brisela

Premijerka Brnabić: Nije mi jasna rezolucija EP, što se mene tiče, lopta je u dvorištu Brisela

Kurir 07.07.2022
KRAGUJEVAC - Premijerka Ana Brnabić, je rekla danas u Kragujevcu da joj nije jasna rezolucija Evropskog parlamenta u kojoj se pozivaju Srbija i "Kosovo "da postignu sporazum o normalizaciji odnosa "zasnovan na međusobnom priznanju", te ukazala da toga… »
Brnabić: Nije mi jasna rezolucija Evropskog parlamenta

Brnabić: Nije mi jasna rezolucija Evropskog parlamenta

Beta video 07.07.2022
KRAGUJEVAC - Premijerka Ana Brnabić je rekla danas u Kragujevcu da joj nije jasna rezolucija Evropskog parlamenta u kojoj se pozivaju Srbija i Kosovo da postignu sporazum o normalizaciji odnosa ``zasnovan na međusobnom priznanju``, te ukazala da toga… »
Brnabić nejasna rezolucija Evropskog parlamenta o međusobnom priznanju Srbije i Kosova

Brnabić nejasna rezolucija Evropskog parlamenta o međusobnom priznanju Srbije i Kosova

Slobodna Evropa 07.07.2022
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je 7. jula da joj nije jasna rezolucija Evropskog parlamenta u kojoj se pozivaju Srbija i Kosovo da postignu sporazum o normalizaciji odnosa "zasnovan na međusobnom priznanju". "Evropska komisija u svom zvaničnom… »
Brnabić kaže da joj ništa više nije jasno: EK kaže jedno, EP drugo

Brnabić kaže da joj ništa više nije jasno: EK kaže jedno, EP drugo

Nova 07.07.2022
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić je izjavila da joj "nije jasna" rezolucija Evropskog parlamenta (EP). Podsetimo, poslanici EP usvojili su rezoluciju u kojoj se navodi da će napredak Srbije ka EU direktno zavisiti od jačanja vladavine prava… »
Brnabić o rezoluciji: Ništa mi sad tu više nije jasno – EK kaže jedno, EP drugo

Brnabić o rezoluciji: Ništa mi sad tu više nije jasno – EK kaže jedno, EP drugo

N1 Info 07.07.2022
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić je izjavila da joj "nije jasna" rezolucija Evropskog parlamenta (EP). Podsetimo, poslanici EP usvojili su rezoluciju u kojoj se navodi da će napredak Srbije ka EU direktno zavisiti od jačanja vladavine prava… »
Pritisak Evropskog parlamenta na Srbiju da se uvedu sankcije Rusiji! Stručnjaci: Poruke koje šalju nisu iznenađujuće

Pritisak Evropskog parlamenta na Srbiju da se uvedu sankcije Rusiji! Stručnjaci: Poruke koje šalju nisu iznenađujuće

Kurir 07.07.2022
Evropski parlament usvojio je Rezoluciju o Srbiji uz poziv da se uvedu sankcije Rusiji. Izveštaj izvestioca Vladimira Bilčika o Srbiji podržalo je 523 poslanika Evropskog parlamenta, protiv je bilo njih 78, a 34 je bilo uzdržano. On je naveo da je… »
Rezolucija EP sa sankcijama Rusiji i priznanjem Kosova: Gubi li EU strpljenje sa Srbijom?

Rezolucija EP sa sankcijama Rusiji i priznanjem Kosova: Gubi li EU strpljenje sa Srbijom?

Radio 021 07.07.2022
Evropski parlament usvojio je rezoluciju o Srbiji, odnosno godišnji izveštaj izvestioca EP Vladimira Bilčika. U pitanju je prvi izveštaj o Srbiji nakon ruske invazije na Ukrajinu i osim što su njime obuhvaćene unutrašnje reforme, međustranački… »
Ivković: Sankcije Rusiji još jedno otvoreno pitanje u odnosima Srbije i EU

Ivković: Sankcije Rusiji još jedno otvoreno pitanje u odnosima Srbije i EU

Danas 06.07.2022
“Rezolucija koja je usvojena na Odboru za spoljne poslove Evropskog parlamenta prošlog meseca sada je usvojena i u plenumu, bez većih izmena”, smatra Aleksandar Ivković, urednika vesti portala Juropijan Vestern Balkans (EWB), komentarišući… »

Vesti dana »