Povezane vesti

''Idi, sine, u Partizan...''

''Idi, sine, u Partizan...''

Sportske.net 07.07.2022
Fudbaler iz Malija Fuseni Dijabate izjavio je danas da "oseća veliko zadovoljstvo" zbog dolaska u Partizan i da veruje da će njegov dolazak biti na "obostranu korist". Dijabate je danas potpisao trogodišnji ugovor sa Partizanom. "Hvala za doček… »
Otkriveni finansijski detalji Dijabateovog transfera, Partizan je zaista fantastično prošao!?

Otkriveni finansijski detalji Dijabateovog transfera, Partizan je zaista fantastično prošao!?

Sportske.net 07.07.2022
Partizan je danas predstavio svoje peto pojačanje u letnjem prelaznom roku, čime je polako počeo da privodi kraju aktivnosti tokom letnje pijace. Dvadesetšestogodišnji krilni fudbaler iz Malija i dosadašnji fudbaler turskog Trabzonspora Fuseni… »
Dijabate predstavljen u humskoj: ‘Mama mi je dala blagoslov da dođem u Beograd!’ (foto) (video)

Dijabate predstavljen u humskoj: ‘Mama mi je dala blagoslov da dođem u Beograd!’ (foto) (video)

Hot sport 07.07.2022
Ofanzivac pojačao redove crno-belih! Kako je i najavljivano tokom prethodnih dana, Fuseni Dijabate je novi fudbaler Partizana. Levo krilo, iz Malija, stiže u Humsku kao veliko pojačanje za tim koji sa klupe predvodi Ilija Stolica. Odmah nakon… »
Dijabate: Mama mi je rekla da potpišem za Partizan

Dijabate: Mama mi je rekla da potpišem za Partizan

Danas 07.07.2022
Fuseni Dijabate, poslednji strani fudbaler koji je u letnjem prelaznom roku došao u Partizan, rekao je na zvaničnom predstavljanju da mu je majka sugerisala da prihvati ponudu crno-belih. „Kada su me direktor i trener pozvali osećao sam veliko… »
Dijabate: Imao sam i druge ponude, majka mi je sugerisala da dođem u Partizan

Dijabate: Imao sam i druge ponude, majka mi je sugerisala da dođem u Partizan

Nova 07.07.2022
Reprezentativac Malija ne krije zadovoljstvo nakon dolaska u redove crno-belih. Krilni napadač Fuseni Dijabate novi je fudbaler Partizana, potpisao je trogodišnji ugovor nakon što je prošao medicinske preglede u Beogradu. Reprezentativac Malija je… »
Dijabate o Partizanu i ko mu je sugerisao da dođe u Beograd, Iliev o jagodama, šlagu i „30 sekundi igraču“...

Dijabate o Partizanu i ko mu je sugerisao da dođe u Beograd, Iliev o jagodama, šlagu i „30 sekundi igraču“...

Sportski žurnal 07.07.2022
Dijabate, koji je rođen u Francuskoj a u omladinskim selekcijama je nastupao za reprezentaciju Malija, ranije danas je potpisao trogodišnji ugovor sa klubom iz Humske. Novi fudbaler Partizana Fuseni Dijabate izjavio je da mu je zadovoljstvo što će u… »
Zovem ga "30 sekundi igrač", videćete zašto! Iliev spektakularno predstavio Fusenija: Jedan od najboljih stranaca ikad!

Zovem ga "30 sekundi igrač", videćete zašto! Iliev spektakularno predstavio Fusenija: Jedan od najboljih stranaca ikad!

Mondo 07.07.2022
Fuseni Dijabate je novo pojačanje Partizana, a u klubu mnogo očekuju od njega. Fuseni Dijabate je novo pojačanje Partizana, a u klubu mnogo očekuju od njega. Na stadionu Partizana predstavljeno je novo pojačanje, brzonogi krilni fudbaler iz Malija… »
Dileme više nema: Fuseni Dijabate pojačao Partizan

Dileme više nema: Fuseni Dijabate pojačao Partizan

Večernje novosti 07.07.2022
AKO su postojale bilo kakve dileme, više ih nema. Fuseni Dijabate postao je zvanično fudbaler Partizana. Foto: EPA-EFE/CHRISTOPHE PETIT TESSON Fudbaler iz Malija je najveće pojačanje crno-belih u letnjem prelaznom roku i planiran je da bude jedan od… »
Fuseni Dijabate novi fudbaler Partizana

Fuseni Dijabate novi fudbaler Partizana

Danas 07.07.2022
Krilni napadač Fuseni Dijabate novi je fudbaler Partizana, potvrdio je klub iz Humske. Reprezentativac Malija će biti peti stranac u ekipi Ilije Stolice, a ujedno i poslednji prema rečima novog trenera crno-belih. Potpisao je trogodišnji ugovor, a… »
Bomba je odjeknula - Partizan stolici za rođendan poklonio pojačanje: Igrao sa Vardijem, sada dolazi u Humsku po LŠ!

Bomba je odjeknula - Partizan stolici za rođendan poklonio pojačanje: Igrao sa Vardijem, sada dolazi u Humsku po LŠ!

Mondo 07.07.2022
Partizan je zvanično objavio da je Fuseni Dijabate novi igrač crno-belih. Partizan je zvanično objavio da je Fuseni Dijabate novi igrač crno-belih. Partizan je pred početak nove sezone ozvaničio još jedno pojačanje, a to je Fuseni Dijabate… »
Dijabate zvanično u Partizanu, dolazi kao veliko pojačanje u napadu

Dijabate zvanično u Partizanu, dolazi kao veliko pojačanje u napadu

Nova 07.07.2022
Stiže sa velikim iskustvom iz različitih liga Krilni napadač Fuseni Dijabate novi je fudbaler Partizana, potvrdio je klub na društvenim mrežama. Njegova zvanična promocija zakazana je za 15 časova, a reprezentativac Malija biće peti stranac u… »
Navijači su ovo čekali: Dijabate stigao u Beograd, Partizan dočekao najveće pojačanje ovog leta

Navijači su ovo čekali: Dijabate stigao u Beograd, Partizan dočekao najveće pojačanje ovog leta

Večernje novosti 07.07.2022
ČEKALI su navijači Partizana sa nestrpljenjem da najveće pojačanje u letnjem prelaznom roku Fuseni Dijabate stigne u Beograd. To se i desilo u kasnim večernjim satima. Foto: EPA-EFE/Nigel Roddis NJega su na aerodromu "Nikola Tesla" sačekali ljudi iz… »

Vesti dana »

Kraj sage

Kraj sage

B92 pre 4 satijoš 41 povezana
Počeo sastanak Vučića sa Lajčakom i Boreljom

Počeo sastanak Vučića sa Lajčakom i Boreljom

RTV pre 1 satjoš 43 povezane
Srbija bez glave i repa

Srbija bez glave i repa

B92 pre 6 satijoš 40 povezanih