Povezane vesti

Aleksandar Pešić: Nemam kvalitet za Zvezdu i srpski fudbal

Aleksandar Pešić: Nemam kvalitet za Zvezdu i srpski fudbal

Sportski žurnal 07.07.2022
Nišlija je u sezoni za nama odigrao 31 meč u šampionatu Turske i postigao 14 golova za Karagumruk. Napadač turskog Karagumruka Aleksandar Pešić demantovao je navode medija da će pojačati napad šampiona Srbije Crvene zvezde. - Volim Zvezdu, ali ja… »
Aleksandar pešić u svom stilu: Popularni Šilja pričao o mogućem povratku na Marakanu!

Aleksandar pešić u svom stilu: Popularni Šilja pričao o mogućem povratku na Marakanu!

Hot sport 07.07.2022
Uzbudila je sve zvezdaše vest o povratku Aleksandra Pešića na Marakanu, međutim, on se danas obratio Mozzart Sportu, a po njegovim rečima može se zaključiti da nije blizu crveno-belog dresa. Prve reči Aleksandra Pešića bile su jasne ”Ne, neću… »
Pešić i Zvezda: "Nemam ja kvalitet za srpski fudbal..."

Pešić i Zvezda: "Nemam ja kvalitet za srpski fudbal..."

Sportske.net 07.07.2022
Aleksandar Pešić se ponovo dovodio u vezu sa Crvenom zvezdom i ponovo je ishod isti - ne dolazi. "Volim Zvezdu, ali ja nemam kvalitet za Zvezdu i srpski fudbal", rekao je Aleksandar Pešić, preneo "Sport klub". Bio je ironičan, pitanje je na šta je… »
"Neću doći, nemam ja kvalitet za zvezdu": Aleksandar Pešić i izjava koja je šokirala sve na "Marakani"

"Neću doći, nemam ja kvalitet za zvezdu": Aleksandar Pešić i izjava koja je šokirala sve na "Marakani"

Večernje novosti 07.07.2022
NIŠTA od dolaska Aleksandra Pešića na "Marakanu". Iako je juče taj transfer skoro pa bio izvestan, preko noći se nešto desilo i potencijalnog reprezentativca Srbije ni naredne sezone nećemo gledati u dresu Crvene zvezde. FOTO: M. Vukadinović - Ne… »

Vesti dana »