Povezane vesti
Na popisu u Crnoj Gori bi bilo 46 odsto Crnogoraca a 33 odsto Srba, pokazalo istraživanje
Slobodna Evropa 07.07.2022
Ako bi danas bio održan popis stanovništva, 46,3 odsto građana Crne Gore bi se izjasnilo kao Crnogorci, a 32,8 odsto kao Srbi, rezultati su istraživanja javnog mnjenja koje je 7. jula objavio Centar za demokratiju i ljudska prava (CEDEM). To znači da bi… »
Istraživanje CEDEM-a: Crnogorci gube poverenje u SPC i DPS, većina nezadovoljna vladom
Danas 07.07.2022
U Crnoj Gori pada poverenje u Demokratsku partiju socijalista ali i u Srpsku pravoslavnu crkvu (SPC), najpopularniji političari su ministri u bivšoj vladi Milojko Spajić i Jakov Milatović, većina ispitanika nije zadovoljna pravcem kojim se kreće Crna… »
Istraživanje CEDEM-a: 51,6 odsto građana smatra da se Crna Gora kreće pogrešnim putem
Glas Amerike 07.07.2022
Istraživnje Centra za demokratiju i ljudska prava (CEDEM), koje je objavljeno u četvrtak, pokazuje da "51,6 odsto građana Crne Gore smatra da se Crna Gora kreće pogrešnim putem, dok 20,4 odsto vjeruje da se kreće pravim putem". Isto istraživaje pokazjuje… »
Vesti dana »

Požar kod vrtića u Zemunu: Zapalio se objekat od 300 kvadrata, vatrogasci na terenu
Euronews pre 38 minutajoš 22 povezane

Vladan Milojević presekao: Ovo je spisak igrača Crvene zvezde za meč protiv Leha u Poljskoj
Kurir pre 18 minutajoš 18 povezanih