Povezane vesti

Rok za korišćenje vaučera produžen do 30. novembra

Rok za korišćenje vaučera produžen do 30. novembra

Politika 07.07.2022
Vlada Srbije danas je donela odluku da se rok za korišćenje vaučera za odmor u Srbiji produži za mesec dana i da vaučeri umesto do 31. oktobra, kako je bilo prvobitno predviđeno, mogu da se iskoriste do 30. novembra, izjavila je za Tanjug ministarka… »
Rok važenja vaučera za odmor u Srbiji produžen do 30. novembra

Rok važenja vaučera za odmor u Srbiji produžen do 30. novembra

RTS 07.07.2022
Vlada Srbije usvojila je na sednici izmenu Uredbe o uslovima i načinu dodele i korišćenja sredstava za podsticanje unapređenja turističkog prometa domaćih turista na teritoriji Srbije, kojom se produžava rok za korišćenje dodatnih vaučera do 30… »
Važenje vaučera za odmor u Srbiji produženo do 30. novembra

Važenje vaučera za odmor u Srbiji produženo do 30. novembra

N1 Info 07.07.2022
Vlada Srbije i Ministarstvo trgovine, turizma i telekomunikacija, prihvatili su inicijativu udruženja "Moja Srbija" za produženje roka važenja dodatne kvote vaučera za odmor u Srbiji, saopštilo je udruženje. Novi rok do kada građani mogu… »
Produžen rok važenja turističkih vaučera do 30. novembra, najtraženije Prolom i Sijarinska Banja

Produžen rok važenja turističkih vaučera do 30. novembra, najtraženije Prolom i Sijarinska Banja

Euronews 07.07.2022
Vlada Srbije i Ministarstvo trgovine, turizma i telekomunikacija, prihvatili su inicijativu udruženja "Moja Srbija" za produženje roka važenja dodatne kvote vaučera za odmor u Srbiji do 30. novembra, saopštilo je to udruženje. Dodaje se da se u… »
Vaučeri za odmor u Srbiji važiće do 30. novembra

Vaučeri za odmor u Srbiji važiće do 30. novembra

RTV 07.07.2022
BEOGRAD - Vlada Republike Srbije i Ministarstvo trgovine, turizma i telekomunikacija, prihvatili su inicijativu udruženja "Moja Srbija" za produženje roka važenja dodatne kvote vaučera za odmor u Srbiji. Novi rok do kada građani mogu iskoristiti… »
Produženo važenje vaučera za odmor u Srbiji, objavljen i novi rok

Produženo važenje vaučera za odmor u Srbiji, objavljen i novi rok

Nova 07.07.2022
Vlada Srbije i Ministarstvo trgovine, turizma i telekomunikacija, prihvatili su inicijativu udruženja "Moja Srbija" za produženje roka važenja dodatne kvote vaučera za odmor u Srbiji. Novi rok do kada građani mogu iskoristiti svoje vaučere je 30… »

Vesti dana »