Povezane vesti

Kanadska plivačica: Drogirali su me, probudila sam se potpuno izgubljena

Kanadska plivačica: Drogirali su me, probudila sam se potpuno izgubljena

Nova 07.07.2022
Bizarna situacija u plivačkom svetu. Kanadska plivačica Mari-Sofi Arvi izjavila je da ju je neko drogirao tokom poslednje noći Svetskog prvenstva, koje je održano u Budimpešti. Arvi je osvojila bronzanu medalju u štafeti 4×200 slobodno. "Dugo sam… »
Nepoznate osobe drogirale kanadsku plivačicu

Nepoznate osobe drogirale kanadsku plivačicu

Danas 07.07.2022
Kanadska plivačica Mari-Sofi Arvi otkrila je da ju je neko drogirao poslednje večeri na Svetskom prvenstvu koje je od 18. juna do 3. jula održano u Budimpešti. Plivačica koja je na ovom šampionatu osvojila bronzanu medalju u disciplini 4×200… »
Skandal na SP u plivanju: "drogirali su me" Kanadska plivačica iznela teške optužbe (foto)

Skandal na SP u plivanju: "drogirali su me" Kanadska plivačica iznela teške optužbe (foto)

Večernje novosti 07.07.2022
KANADSKA plivačica Mari-Sofi Arvi izjavila je da ju je neko drogirao tokom poslednje noći Svetskog prvenstva, koje je održano u Budimpešti, prenose britanski mediji. FOTO: Instagram/Mari-Sofi Arvi Arvi (22) je osvojila bronzanu medalju u štafeti… »
Kanađanku drogirali na Svetskom prvenstvu u Budimpešti

Kanađanku drogirali na Svetskom prvenstvu u Budimpešti

Sport klub 07.07.2022
Mari Sofi Arvi, kanadska plivačica, objavila je da je neko drogirao tokom poslednje noći Svetskog šampionata u plivanju u Budimpešti. Kanađanka je izašla sa svojih devet reprezentativnih drugarica i kaže da se ne seća ničega u period od šest… »

Vesti dana »