Povezane vesti
Krivična prijava zbog nedozvoljenog skladištenja 2.700 litara naftnih derivata
Radio 021 07.07.2022
Jedinica za bezbednost na rekama beogradske policije podneće krivičnu prijavu za nedozvoljeno skladištenje robe protiv muškarca (54) u čijoj kući je pronađeno 2.700 litara naftnih derivata. Naftni derivati pronađeni su, kako se navodi u saopštenju, u… »
Hapšenje u Novim Banovcima: Policija otkrila štek pun "crnog zlata", iza lažnog zida nađen pun tank
Telegraf 07.07.2022
Jedinica za bezbednost na rekama je osnovana po naređenju ministra unutrašnjih poslova Aleksandra Vulina. Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Jedinice za bezbednost na rekama podneće krivičnu prijavu protiv pedesetčetvorogodišnjeg muškarca zbog… »
Prijava zbog nedozvoljenog skladištenja robe
RTV 07.07.2022
BEOGRAD - Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Jedinice za bezbednost na rekama podneće krivičnu prijavu protiv pedesetčetvorogodišnjeg muškarca zbog postojanja sumnje da je izvršio krivično delo nedozvoljeno skladištenje robe. Policija je u… »
Vesti dana »
Vučić u Briselu: Verujem da će Srbija imati podršku EU u suočavanju sa izazovima u energetici
Beta pre 7 minutajoš 51 povezana
Nesreća koja se desila Elizabeti dešava se jednom u milion godina: Otkriveno kako je stradala žena kod Niša, zet otkrio detalje - rekao je: "Ti ubi ženu" (foto)
Kurir pre 22 minutajoš 28 povezanih
NBS potvrđuje stabilnost deviznog tržišta uprkos sezonskom porastu potražnje za evrom
Naslovi.ai pre 52 minutajoš 34 povezane





