Povezane vesti
Da li Džonsonova ostavka ugrožava britansku vojnu pomoć Ukrajini?
Glas Amerike 08.07.2022
London, Kijev — Britanija je medju najvećim donatorima vojne pomoći Ukrajini, a premijer Boris Džonson je bio među prvim zapadnim liderima koji su posetili Kijev posle ruske invazije. Džonson je početkom aprila, sa ukrajinskim predsednikom… »
Bajden posle Džonsonove odluke da podnese ostavku: Nastavljamo blisku saradnju s vladom u Londonu
Telegraf 08.07.2022
On je rekao i da će SAD i Velika Britanija nastaviti da rade zajedno na brojnim poljima, uključujući i "zajedničku snažnu podršku narodu Ukrajine" Američki predsednik Džozef Bajden izjavio je danas da se raduje nastavku bliske saradnje sa vladom u… »
Bajden hoće da nastavi blisku saradnju s Londonom i posle Džonsonove ostavke
Danas 08.07.2022
Predsednik SAD Džozef Bajden rekao je danas da njegova zemlja nastavlja „blisku saradnju“ sa Velikom Britanijom, posebno oko Ukrajine, u saopštenju izdatom posle ostavke britanskog premijera Borisa Džonsona. „Velika Britanija i SAD su prijatelji… »
Vesti dana »

UKRAJINSKA KRIZA Kremlj i Bela kuća danas objavljuju detalje razgovara u Rijadu; Šmigalj: Ne prestaje ruski "teror"
RTV pre 1 satjoš 9 povezanih

Bruka u Beloj kući: Zvaničnici u grupnom ćaskanju planirali napad na Jemen, a sve slučajno video novinar
Blic pre 37 minutajoš 8 povezanih

Ujedinjene nacije smanjuju svoje prisustvo u Gazi zbog pogibije njihovih radnika
Blic pre 5 satijoš 3 povezane