Povezane vesti

Umro osuđenik na doživotni zatvor Ninoslav Jovanović

Umro osuđenik na doživotni zatvor Ninoslav Jovanović

Politika 08.07.2022
Poznat kao „Malčanski berberin” ovaj kriminalac i zločinac preminuo je od srca u bolnici u Požarevcu gde je prebačen iz Zabele. NIŠ - Uprava za izvršenje krivičnih i zavodskih sankcija Ministarstva pravde Republike Srbije zvanično je juče pre… »
Preminuo Ninoslav Jovanović, „Malčanski berberin“

Preminuo Ninoslav Jovanović, „Malčanski berberin“

Dnevnik 08.07.2022
BEOGRAD: Ninoslav Jovanović, u javnosti poznatiji kao "malčanski berberin", preminuo je noćas u Opštoj bolnici u Požarevcu, prenosi RTS. Ninoslav Jovanović iz sela Malča pravosnažno je osuđen na doživotnu robiju u avgustu prošle godine, a kaznu… »
Saznajemo: Ovo je uzrok smrti Malčanskog berberina, osuđen na doživotnu robiju

Saznajemo: Ovo je uzrok smrti Malčanskog berberina, osuđen na doživotnu robiju

Telegraf 08.07.2022
Ninoslav Jovanović uhapšen je 5. januara 2020. godine, zbog otmice i produženog dela silovanja dvanaestogodišnje devojčice. Ninoslav Jovanović, poznatiji kao Malčanski berberin, kome je juče pozlilo u Kazneno-popravnom zavodu u Požarevcu umro je… »
Malčanski berberin ponavljao ova strašna dela, proveo 22 godine u zatvoru, pozlilo mu u Zabeli, umro u bolnici

Malčanski berberin ponavljao ova strašna dela, proveo 22 godine u zatvoru, pozlilo mu u Zabeli, umro u bolnici

Telegraf 08.07.2022
Dva puta osuđivan za istovrsna krivična dela i iza rešetaka proveo ukupno 22 godine. Ninoslava Jovanovića (48) iz sela Malča, poznatiji kao Malčanski beberin, koji je 5. januara prošle godine osuđen na doživotnu robiju zbog otmice i produženog… »
Oglasili se iz Uprave za izvršenje krivičnih sankcija nakon smrti Malčanskog berberina: Telo na obdukciji

Oglasili se iz Uprave za izvršenje krivičnih sankcija nakon smrti Malčanskog berberina: Telo na obdukciji

Telegraf 08.07.2022
Po zakonu su odmah obavešteni Više javno tužilaštvo u Požarevcu i policija, a u skladu sa zakonom naložena je obdukcija tela. U Upravi za izvršenje krivičnih sankcija su saopštili da je osuđenik Ninoslav Jovanović (48) poznatiji pod nadimkom… »
Otac devojčice koju je oteo Malčanski berberin nakon njegove smrti: Konačno krećemo svi napred

Otac devojčice koju je oteo Malčanski berberin nakon njegove smrti: Konačno krećemo svi napred

Telegraf 08.07.2022
- Osuđeniku N.J. pozilo je sinoć posle 22 sata u sobi u kojoj je bio smešten. Odmah je prebačen u Zavodski stacionar, gde mu je pružena sva medicinska pomoc i urađen EKG srca- kažu iz Uprave za izvršenje krivičnih sankcija. Robert Karimanović… »
Srbija je 17 dana strepela zbog silovatelja: Ovako je pao Malčanski berberin

Srbija je 17 dana strepela zbog silovatelja: Ovako je pao Malčanski berberin

Nova 08.07.2022
Višestruko osuđivani silovatelj Ninoslav Jovanović, poznatiji po nadimku Malčanski berberin, preminuo je u zatvoru, a on je bio osuđen na doživotnu robiju zbog otmice i zlostavljanja devojčice. Slučaj otmice Monike K. podigao je sve srpske službe… »
„Setio sam se otmice svoje ćerke“: Otac žrtve o smrti Malčanskog berberina

„Setio sam se otmice svoje ćerke“: Otac žrtve o smrti Malčanskog berberina

Nova 08.07.2022
Robert K., otac žrtve Ninoslava Jovanovića poznatijeg kao Malčanski berberin, koji je zbog zlostavljanja dvanaestogodišnje devojčice 2019. godine osuđen na kaznu doživotnog zatvora, oglasio se nakon vesti da je Jovanović preminuo u zatvoru… »
2 Monstruma doživela istu sudbinu: Malčanski berberin i Mladen Ogulinac svojim zlodelima zgrozili Srbiju, umrli na identičan…

2 Monstruma doživela istu sudbinu: Malčanski berberin i Mladen Ogulinac svojim zlodelima zgrozili Srbiju, umrli na identičan…

Kurir 08.07.2022
Ninoslav Jovanović (48) iz niškog sela Malča, poznat po nadimku Malčanski berberin, koji je sinoć umro nakon što mu je pozlilo u ćeliji zatvora Zabela u Požarevcu, gde je služio kaznu doživotnog zatvora zbog otmice i seksualnog zlostavljanja… »
"Sada može mirno da spava, Zna da ga nema": Oglasio se otac žrtve Malčanskog berberina nakon vesti o njegovoj smrti, otkrio…

"Sada može mirno da spava, Zna da ga nema": Oglasio se otac žrtve Malčanskog berberina nakon vesti o njegovoj smrti, otkrio…

Blic 08.07.2022
Meni je milo zbog moje ćerke, ona je sad konačno slobodna, kaže Robert Karimanović, otac devojčice koju je Ninoslav Jovanović, poznatiji kao Malčanski berberin, oteo i mučio. - Zna da ga nema i može da krene dalje sa životom. On je moju ćerku… »
Otac žrtve malčanskog berberina ekskluzivno za Kurir TV: Nije mi krivo što je umro, upropastio mi je dete ovako je ona…

Otac žrtve malčanskog berberina ekskluzivno za Kurir TV: Nije mi krivo što je umro, upropastio mi je dete ovako je ona…

Kurir 08.07.2022
Ninoslav Jovanović, poznatiji kao Malčanski berberin preminuo je. Za televiziju Kurir u emisiji Puls Srbije govorio je otac devojčice Robert Karimanović koju je Ninoslav Jovanović, poznatiji kao Malčanski berberin mučio i zlostavljao, zbog čega je… »
Preminuo Ninoslav Jovanović, u javnosti poznat kao Malčanski berberin

Preminuo Ninoslav Jovanović, u javnosti poznat kao Malčanski berberin

Euronews 08.07.2022
Ninoslav Jovanović, u javnosti poznatiji kao Malčanski berberin, preminuo je noćas u Opštoj bolnici u Požarevcu, prenosi RTS. Ninoslav Jovanović iz sela Malča pravosnažno je osuđen na doživotnu robiju u avgustu prošle godine, a kaznu zatvora… »
„Plašila sam se da će me ubiti“: Roditelji Malčanskog berberina o sinu zlikovcu

„Plašila sam se da će me ubiti“: Roditelji Malčanskog berberina o sinu zlikovcu

Nova 08.07.2022
Ninoslav Jovanović, poznatiji po nadimku Malčanski berberin koji je dobio jer ga je sekusalno uzbuđivalo da šiša svoje žrtve, preminuo je u zatvoru tokom izdržavanja doživotne robije zbog zlodela koje je učinio 12-godišnjoj devojčici. Zbog… »
Preminuo Ninoslav Jovanović, osuđen za otmicu i silovanje devojčice

Preminuo Ninoslav Jovanović, osuđen za otmicu i silovanje devojčice

N1 Info 08.07.2022
Ninoslav Jovanović preminuo je noćas u Opštoj bolnici u Požarevcu. Ninoslav Jovanović iz sela Malča pravosnažno je osuđen na doživotnu robiju u avgustu prošle godine, a kaznu zatvora izdržavao je u Kazneno-popravnom zavodu Požarevac, prenosi… »
Nišlija o susretu s Malčanskim berberinom: Krenuo je prema štali da se sakrije

Nišlija o susretu s Malčanskim berberinom: Krenuo je prema štali da se sakrije

Nova 08.07.2022
Nakon vesti da je višestruki silovatelj Ninoslav Jovanović, poznatiji kao Malčanski berberin, preminuo u zatvoru, supružnici Svetlana i Petar Cekić iz Niša osvrnuli su se na ceo slučaj otmice devojčice, koji je potresao srpsku javnosti. Jovanović… »
"Pola veka je proveo u zatvoru, nismo ga obilazili": Oglasili se roditelji Malčanskog berberina nakon vesti o njegovoj smrti…

"Pola veka je proveo u zatvoru, nismo ga obilazili": Oglasili se roditelji Malčanskog berberina nakon vesti o njegovoj smrti…

Blic 08.07.2022
Dušan Jovanović, otac Ninoslava Jovanovića, poznatog kao Malčanski berberin, kaže da je porodici noćas javljeno da je on u zatvoru preminuo. Podsetimo, Jovanović koji je u Zabeli izdržavao kaznu doživotnog zatvora zbog otmice i mučenja… »
Preminuo Malčanski berberin: Ninoslav Jovanović umro u Zabeli na izdržavanju doživotne kazne

Preminuo Malčanski berberin: Ninoslav Jovanović umro u Zabeli na izdržavanju doživotne kazne

Pravda 08.07.2022
Preminuo je Ninoslav Jovanović koji je višestruki osuđivani silovatelj i pedofil. Ninoslav Jovanović, poznatiji kao Malčanski berberin, preminuo je u četvrtak. Jovanović je bio smešten u Kazneno-popravnom zavodu u Požarevcu gde je odsluživao… »
Prve reči devojčice koja je bila žrtva Malčanskog berberina! "Napokon je gotovo!"

Prve reči devojčice koja je bila žrtva Malčanskog berberina! "Napokon je gotovo!"

Mondo 08.07.2022
Nakon vesti o smrti Malčanskog berberina, devojčica M. K. je, uz pristanak roditelja izustila nekoliko reči! Nakon vesti o smrti Malčanskog berberina, devojčica M. K. je, uz pristanak roditelja izustila nekoliko reči! U Upravi za izvršenje… »
Oglasila se žrtva malčanskog berberina: Jedva sam to čekala, srećna sam! Devojčica poručila samo jedno

Oglasila se žrtva malčanskog berberina: Jedva sam to čekala, srećna sam! Devojčica poručila samo jedno

Kurir 08.07.2022
Devojčica koju je Ninoslav Jovanović zvani Malčanski berberin 2019. godine oteo i seksualno zlostavljao, zbog čega je osuđen na doživotni zatvor, oglasila se nakon vesti da je njen zlostavljač preminuo u zatvoru. - Ja sam toliko srećna, ne mogu da… »
RTS: Umro Ninoslav Jovanović, poznat kao Malčanski berberin

RTS: Umro Ninoslav Jovanović, poznat kao Malčanski berberin

Novi magazin 08.07.2022
Ninoslav Jovanović iz Malče kraj Niša, koji je osuđen na doživotnu robiju zbog silovanja 12-godišnje devojčice, preminuo je noćas u Opštoj bolnici u Požarevcu, prenela je Radio televizija Srbije (RTS). Po nezvaničnim informacijama, Jovanović… »
Otkriveni detalji smrti Malčanskog berberina u zatvoru

Otkriveni detalji smrti Malčanskog berberina u zatvoru

Nova 08.07.2022
Višestruko osuđivani silovatelj Ninoslav Jovanović, poznatiji po nadimku Malčanski berberin, preminuo je u zatvoru, a sada su otkriveni i detalji njegove smrti. U Upravi za izvršenje krivičnih sankcija su saopštili da je osuđenik Ninoslav… »
Detalji smrti malčanskog berberina: Stiglo zvanično saopštenje - otkriveno šta će biti sa telom!

Detalji smrti malčanskog berberina: Stiglo zvanično saopštenje - otkriveno šta će biti sa telom!

Mondo 08.07.2022
Uprava za izvršenja krivičnih sankcijao oglasila se nakon smrti Ninoslava Jovanovića. Uprava za izvršenja krivičnih sankcijao oglasila se nakon smrti Ninoslava Jovanovića. Ovaj državni organ u skladu sa zakonom odmah je po informaciji o smrti… »
Otkriven uzrok smrti surovog silovatelja Ninoslava Jovanovića

Otkriven uzrok smrti surovog silovatelja Ninoslava Jovanovića

Luftika 08.07.2022
Ninoslav Jovanović, poznatiji kao Malčanski berberin, preminuo je juče (7. jul) u Kazneno-popravnom zavodu u Požarevcu, a kako mediji saznaju, njega je izdalo srce. „Osuđeniku N.J. pozilo je sinoć posle 22 sata u sobi u kojoj je bio smešten… »
"Blic" saznaje: Detalji smrti Malčanskog berberina: Bio na dve operacije, žalio se na ove probleme: Telo sada poslato na…

"Blic" saznaje: Detalji smrti Malčanskog berberina: Bio na dve operacije, žalio se na ove probleme: Telo sada poslato na…

Blic 08.07.2022
Ninoslav Jovanović, poznatiji kao Malčanski berberin koji je prošle godine osuđen na doživotnu robiju zbog silovanja i otmice, umro je juče u zatvoru u Požarevcu, a kako su iz Uprave za izvršenje krivičnih sankcija saopštili osuđenik Ninoslav… »
Prve reči oca monike koju je oteo Malčanski berberin: "Konačno smo svi zajedno krenuli napred"

Prve reči oca monike koju je oteo Malčanski berberin: "Konačno smo svi zajedno krenuli napred"

Mondo 08.07.2022
Otac devojčice koju je oteo Ninoslav Jovanović, poznatiji kao Malčanski berberin, oglasio se nakon njegove smrti. Otac devojčice koju je oteo Ninoslav Jovanović, poznatiji kao Malčanski berberin, oglasio se nakon njegove smrti. Ninoslav Jovanović… »
„Ne mogu da opišem radost, srećna sam“: Oglasila se žrtva Malčanskog berberina

„Ne mogu da opišem radost, srećna sam“: Oglasila se žrtva Malčanskog berberina

Nova 08.07.2022
M. K., devojčica koju je Ninoslav Jovanović zvani Malčanski berberin 2019. godine oteo i seksualno zlostavljao, kada je imala svega 12 godina, zbog čega je osuđen na doživotni zatvor, oglasila se nakon vesti da je njen zlostavljač preminuo u… »
Preminuo Malčanski berberin

Preminuo Malčanski berberin

Jugmedia 08.07.2022
Ninoslav Jovanović, u javnosti poznatiji kao Malčanski berberin, preminuo je noćas u Opštoj bolnici u Požarevcu. Ninoslav Jovanović iz sela Malča pravosnažno je osuđen na doživotnu robiju u avgustu prošle godine, a kaznu zatvora izdržavao je u… »
Poznat uzrok smrti malčanskog berberina: Pola života proveo u zatvoru, preminuo u Zabeli

Poznat uzrok smrti malčanskog berberina: Pola života proveo u zatvoru, preminuo u Zabeli

Mondo 08.07.2022
Malčanski berberin preminuo je juče u KPZ Požarevac, a njega je izdalo srce. Malčanski berberin preminuo je juče u KPZ Požarevac, a njega je izdalo srce. Ninoslav Jovanović, poznatiji kao Malčanski berberin preminuo je u četvrtak u… »
Višestruki silovatelj preminuo u zatvoru, Malčanski berberin žrtve mučio i šišao

Višestruki silovatelj preminuo u zatvoru, Malčanski berberin žrtve mučio i šišao

Luftika 08.07.2022
Ninoslav Jovanović, poznatiji kao Malčanski berberin preminuo je, saznaju mediji. Kako se saznaje, on je preminuo juče (7.jul) u Kazneno-poporavnom zavodu u Požarevcu. Široj javnosti Malčanski berberin je postao poznat nakon što je oteo devojčicu… »
Istorija užasa: Monstrum Malčanski berberin je žrtve mučio, silovao i šišao

Istorija užasa: Monstrum Malčanski berberin je žrtve mučio, silovao i šišao

Nova 08.07.2022
Višestruko osuđivani silovatelj Ninoslav Jovanović, poznatiji po nadimku Malčanski berberin, koji je "zaradio" jer ga je seksualno uzbuđivalo da šiša svoje žrtve, preminuo je u Kazneno popravnom zavodu u Požarevcu, najverovatnije od srca. Široj… »
Žao mi je što nije imao vremena da razmisli o delima i možda se pokaje: Jurić o smrti Malčanskog berberina

Žao mi je što nije imao vremena da razmisli o delima i možda se pokaje: Jurić o smrti Malčanskog berberina

Telegraf 08.07.2022
Ninoslav Jovanović, poznatiji kao Malčanski berberin, preminuo juče u KPZ u Požarevcu, kada ga je izdalo srce. Igor Jurić, otac monstruozno ubijene Tijane i osnivač Centra za nestalu i zlostavljanu decu rekao je za Telegraf.rs da mu je žao što je… »
Umro Malčanski berberin, silovatelj osuđen na doživotnu robiju

Umro Malčanski berberin, silovatelj osuđen na doživotnu robiju

Nova 08.07.2022
Ninoslav Jovanović, poznatiji kao Malčanski berberin preminuo je juče u Kazneno-poporavnom zavodu u Požarevcu, javlja Telegraf.rs. Kako Telegraf.rs navodi, Jovanovića je „izdalo srce“. Podsetimo, Ninoslav Jovanović pravosnažno je osuđen na… »
Preminuo Malčanski berberin

Preminuo Malčanski berberin

Sputnik 08.07.2022
Ninodlav Jovanović, poznatiji kao Malčanski berberin preminuo je juče u Kazneno.popravnom zavodu u Požarevcu, a kako prenose beogradski mediji, uzrok smrti je srce. Ninoslav Jovanović uhapšen je 5. januara 2020. godine. On je pravosnažno je… »
Preminuo Malčanski berberin

Preminuo Malčanski berberin

Niške vesti 08.07.2022
Prema nezvaničnim informacijama, Jovanović je umro usled problema sa srcem. Podsetimo, Ninoslav Jovanović pravosnažno je osuđen na doživotnu robiju 5. avgusta prošle godine zbog otmice i produženog krivičnog dela silovanja, čija je žrtva bila… »
"Ovo ne ublažava našu bol": Oglasila se majka žrtve Malčanskog berberina nakon vesti da je umro u zatvoru

"Ovo ne ublažava našu bol": Oglasila se majka žrtve Malčanskog berberina nakon vesti da je umro u zatvoru

Blic 08.07.2022
Ninoslav Jovanović preminuo je noćas u 1.30 u gradskoj bolnici u Požarevcu u Kazneno-popravnom zavodu u Požarevcu. Porodica devojčice koju je oteo i mučio Malčanski berberin od novinara je čula je da on preminuo. Zatečena majka uspela je da na… »
Preminuo Malčanski berberin: Ninoslav Jovanović umro u Kazneno-popravnom zavodu u Požarevcu

Preminuo Malčanski berberin: Ninoslav Jovanović umro u Kazneno-popravnom zavodu u Požarevcu

Kurir 08.07.2022
Ninoslav Jovanović, poznatiji kao Malčanski berberin preminuo je. Kako se saznaje, on je preminuo juče u Kazneno-popravnom zavodu u Požarevcu. Prva osoba koja je osuđena na doživotnu robiju u Srbiji je Ninoslav Jovanović, Malčanski berberin, koji… »
Umro Malčanski berberin! Ninoslav Jovanović preminuo u zatvoru u Požarevcu

Umro Malčanski berberin! Ninoslav Jovanović preminuo u zatvoru u Požarevcu

Blic 08.07.2022
Ninoslav Jovanović, poznatiji kao Malčanski berberin preminuo je, saznaju mediji. Kako se saznaje, on je preminuo juče u Kazneno-poporavnom zavodu u Požarevcu. Podsetimo, Ninoslav Jovanović pravosnažno je osuđen na doživotnu robiju 5. januara… »
Šišao je svoje žrtve, ulivao strah u kosti, a ovako je sam sebe matirao i dobio doživotnu: Ko je bio Malčanski berberin?

Šišao je svoje žrtve, ulivao strah u kosti, a ovako je sam sebe matirao i dobio doživotnu: Ko je bio Malčanski berberin?

Kurir 08.07.2022
Ninoslav Jovanović, poznatiji kao Malčanski berberin preminuo je noćas u Kazneno-poporavnom zavodu u Požarevcu. Malčanski berberin je prva osoba koja je osuđena u Srbiji na doživotnu kaznu zatvora i koja je ostatak svog života trebalo da robija… »
Kriv sam, ali tražim jednu stvar: Ovako je preminuli Malčanski berberin prvi put progovorio o svom monstruoznom zločinu

Kriv sam, ali tražim jednu stvar: Ovako je preminuli Malčanski berberin prvi put progovorio o svom monstruoznom zločinu

Kurir 08.07.2022
Ninoslav Jovanović, poznatiji kao Malčanski berberin preminuo je, a počinio je zločin koji je šokirao Srbiju tada! On je bio osuđen na doživotnu robiju zbog otmice i silovanja dvanaestogodišnje devojčice iz Suvog Dola. Jovanović je pretnjama da… »

Vesti dana »