Povezane vesti

A je l' rekao zbog čega neće da me glumi?! Janketić odbio ulogu Lukasa, pevač se odmah oglasio - "Želim dobrog glumca!"

A je l' rekao zbog čega neće da me glumi?! Janketić odbio ulogu Lukasa, pevač se odmah oglasio - "Želim dobrog glumca!"

Mondo 08.07.2022
Aca Lukas komentarisao odluku Marka Janketića da ga ne glumi u njegovom filmu. Aca Lukas komentarisao odluku Marka Janketića da ga ne glumi u njegovom filmu. Aca Lukas najavio je snimanje filma i serije "Kafana na Balkanu" u kojem će prikazati delove… »
Oglasio se Lukas nakon što je Janketić odbio da ga glumi

Oglasio se Lukas nakon što je Janketić odbio da ga glumi

Nova 08.07.2022
Marko Janketić trebalo je da igra folkera Acu Lukasa u ostvarenju "Kafana na Balkanu", ali je u poslednjem trenutku odustao od ove uloge zbog snimanja druge serije. Sada se tim povodom oglasio i pevač Aca Lukas. „A je l’ rekao Marko zašto neće da… »
Lukas zbunjen jer je Marko Janketić odbio da ga glumi: A je l' rekao on zašto neće da igra u seriji?! Želim dobrog glumca

Lukas zbunjen jer je Marko Janketić odbio da ga glumi: A je l' rekao on zašto neće da igra u seriji?! Želim dobrog glumca

Kurir 08.07.2022
Marko Janketić trebalo je da igra folkera Acu Lukasa u ostvarenju "Kafana na Balkanu", ali je u poslednjem trenutku odustao zbog snimanja serije. Sada se tim povodom oglasio i pevač Aca Lukas. - A je l' rekao Marko zašto neće da glumi u seriji? -… »
Janketić odbio da glumi Lukasa u seriji: Otkrio razloge ovakve odluke

Janketić odbio da glumi Lukasa u seriji: Otkrio razloge ovakve odluke

Nova 08.07.2022
Marko Janketić trebalo je da igra ulogu folkera u ostvarenju "Kafana na Balkanu", ali je u poslednjem trenutku odustao od ove ideje, pa je otkrio svoje razloge za ovakvu odluku. Kako je ispričao Janketić, ekipi koja radi na ovom projektu će biti… »
Kafana na Balkanu: Evo zašto Marko Janketić neće da glumi Acu Lukasa

Kafana na Balkanu: Evo zašto Marko Janketić neće da glumi Acu Lukasa

Vesti online 08.07.2022
Marko Janketić trebalo je da igra folkera u ostvarenju “Kafana na Balkanu”, ali je u poslednjem trenutku odustao zbog snimanja serije. – Lukasa mora da odigra neko ko ima m**a. Onaj ko bude izabran umesto mene, taj zadatak treba da odradi hrabro i… »
Slavni glumac odbio da igra Acu Lukasa u filmu! Otkrio zbog čega neće glumiti folkera - "Držim do etike!"

Slavni glumac odbio da igra Acu Lukasa u filmu! Otkrio zbog čega neće glumiti folkera - "Držim do etike!"

Mondo 08.07.2022
Marko janketić ipak neće igrati Acu Lukasa u filmu "Kafana na Balkanu". Marko janketić ipak neće igrati Acu Lukasa u filmu "Kafana na Balkanu". Aca Lukas, koji je prošle godine objavio autobiografsku knjigu pod nazivom "Ovo sa ja", odlučio je da… »

Vesti dana »