Povezane vesti

Prvi Karleušin intervju posle razvoda: Borila sam se za brak, savijala kičmu, želela da ispunim svačija očekivanja…

Prvi Karleušin intervju posle razvoda: Borila sam se za brak, savijala kičmu, želela da ispunim svačija očekivanja…

Svet & Skandal 08.07.2022
Intervju Jelene Karleuše koji je dala odamh posle razvoda otkriva sve o njenim planovima Jelena Karleuša se posle 14 godina braka razvela od Duška Tošića, a njena objava na Instagramu šokirala je mnoge. Ona je u prvom intervjuu otkako je postala… »
10 Kupatila, garderober od 250 kvadrata, stan za zaposlene! Svako ima svoj sprat, a nećete verovati za šta jk plaća jednu…

10 Kupatila, garderober od 250 kvadrata, stan za zaposlene! Svako ima svoj sprat, a nećete verovati za šta jk plaća jednu…

Kurir 08.07.2022
Jelena Karleuša, posle 14 godina braka, razvela se od Duška Tošića. Pevačica se objavila na instagramu da su se ona i Duško dogovorili da njoj pripadne starateljstvo nad ćekama, a i da su rasporedili zajedničku imovinu. Jelena će sa decom da… »
10 Kupatila, stan za zaposlene i orman od 250 kvadrata! Jk živi u vili od 2,5 miliona € - otkrila šta sve poseduje! Foto

10 Kupatila, stan za zaposlene i orman od 250 kvadrata! Jk živi u vili od 2,5 miliona € - otkrila šta sve poseduje! Foto

Mondo 08.07.2022
Jelena Karleuša progovorila o svom domu i otkrila šta se sve nalazi u vili na Senjaku. Jelena Karleuša progovorila o svom domu i otkrila šta se sve nalazi u vili na Senjaku. Jelena Karleuša nedavno je objavila da je nakon 14 godina braka odlučila da… »
Detinjstvo Duška Tošića bilo je prilično nemilosrdno i surovo: Sreća je što je imao redovne obroke…

Detinjstvo Duška Tošića bilo je prilično nemilosrdno i surovo: Sreća je što je imao redovne obroke…

Svet & Skandal 08.07.2022
Detinjstvo Duška Tošića prate brojne uspomene Pevačica Jelena Karleuša i nekadašnji fudbaler Duško Tošić su bili u braku 14 godina i imaju dve prelepe ćerke, Atinu i Niku, starateljstvo nad njima je pripalo pevačici, a sva zajednička imovina… »
Karleuša posle razvoda: U braku se ženska kičma savija i kad ne želi

Karleuša posle razvoda: U braku se ženska kičma savija i kad ne želi

Nova 08.07.2022
Pevačica je govorila o braku sa Duškom Tošićem. Jelena Karleuša je nedavno objavila da se razvodi od Duška Tošića, sa kojim je provela 14 godina u braku. U novom intervjuu za magazin „Hello“, ona je otkrila koliko se promenila od trenutka kada… »
Prvi intervju Jelene karleuše nakon razvoda! Pevačica ogolila dušu - "u braku se ženska kičma savija i kada ne želi!"

Prvi intervju Jelene karleuše nakon razvoda! Pevačica ogolila dušu - "u braku se ženska kičma savija i kada ne želi!"

Mondo 08.07.2022
Jelena Karleuša nikad iskrenije o svojoj porodici. Jelena Karleuša nikad iskrenije o svojoj porodici. Jelena Karleuša nedavno je objavila da se, nakon 14 godina braka, zvanično razvodi od fudbalera Duška Tošića, kao i da čitavu proceduru obavljaju… »
Karleuša: U kući imam 10 kupatila i garderober od 250 kvadrata

Karleuša: U kući imam 10 kupatila i garderober od 250 kvadrata

Nova 08.07.2022
Pevačica je otkrila zanimljivosti u vezi sa svojim velelepnim domom. Jelena Karleuša je pre nekoliko dana objavila da se razvodi od fudbalera Duška Tošića, sa kojim je provela 14 godina u bračnoj zajednici. Njih dvoje su se dogovorili da će ona sa… »
Prvi šok intervju Jelene karleuše posle razvoda od Duška! U braku se ženska kičma puno savija i kada ne želi! U ovom sad…

Prvi šok intervju Jelene karleuše posle razvoda od Duška! U braku se ženska kičma puno savija i kada ne želi! U ovom sad…

Kurir 08.07.2022
Jelena Karleuša, posle 14 godina braka, razvela se od Duška Tošića. Pevačica se objavila na instagramu da su se ona i Duško dogovorili da njoj pripadne starateljstvo nad ćekama, a i da su rasporedili zajedničku imovinu. "Duško i ja smo se… »

Vesti dana »