Povezane vesti

U subotu provera tačnosti liste želja za upis u srednju školu

U subotu provera tačnosti liste želja za upis u srednju školu

Radio 021 08.07.2022
Učenici i roditelji sutra mogu proveriti tačnost liste želja - elektronskim putem preko portala Moja srednja škola ili u školama, saopštilo je Ministarstvo prosvete. Ukoliko učenici imaju prigovor na izražene liste želja, prigovor podnose u… »
Ministarstvo prosvete: Provera liste želja za učenike i preko e-portala "Moja srednja škola"

Ministarstvo prosvete: Provera liste želja za učenike i preko e-portala "Moja srednja škola"

Euronews 08.07.2022
Učenici i roditelji, mogu izvršiti proveru tačnosti liste želja - elektronskim putem preko portala Moja srednja škola ili u samim školama, u subotu, 9. jula 2022.godine Ukoliko eventualno imaju prigovor na izražene liste želja prigovor podnose u… »
Roditelji i učenici mogu elektronski da provere tačnost liste želja

Roditelji i učenici mogu elektronski da provere tačnost liste želja

Nova 08.07.2022
Učenici i roditelji, mogu izvršiti proveru tačnosti liste želja - elektronskim putem preko portala Moja srednja škola ili u samim školama, u subotu, 9. jula 2022. godine. Ukoliko eventualno imaju prigovor na izražene liste želja prigovor podnose u… »
U subotu provera i podnošenje prigovora na listu želja za upis u srednju školu

U subotu provera i podnošenje prigovora na listu želja za upis u srednju školu

RTS 08.07.2022
Ministarstvo prosvete saopštilo je da učenici i roditelji, mogu izvršiti proveru tačnosti liste želja - elektronskim putem preko portala Moja srednja škola ili u samim školama, u subotu, 9. jula. U slučaju da imaju prigovor na izražene liste… »
Sutra prigovori učenika na listu želja u školama: Evo kad će biti objavljena preostala slobodna mesta

Sutra prigovori učenika na listu želja u školama: Evo kad će biti objavljena preostala slobodna mesta

Telegraf 08.07.2022
U ponedeljak, 11. jula biće objavljena konačna lista želja. Učenici i roditelji, u subotu, 9. jula mogu izvršiti proveru tačnosti liste želja - elektronskim putem preko portala Moja srednja škola ili u samim školama, saopštilo je Ministarstvo… »
Sutra provera lista želja za upis u srednje škole

Sutra provera lista želja za upis u srednje škole

Danas 08.07.2022
U osnovnim školama i na portalu Moja srednja škola sutra će biti objavljene liste želja kako bi učenici proverili da su svi podaci tačni. Eventualni prigovori moći će da podnesu sutra, od 8 do 15 sati, ali isključivo u matičnim osmoletkama, kada… »

Vesti dana »