Povezane vesti

Tenis i Vimbldon 2022: Nadal se povukao, Kirjos u finalu protiv Đokovića

Tenis i Vimbldon 2022: Nadal se povukao, Kirjos u finalu protiv Đokovića

BBC News 08.07.2022
Zbog povrede trbušnog mišića, Nadal nije u stanju da igra. Španski teniser Rafael Nadal je odustao od polufinala Vimbldona zbog povrede trbušnog mišića. Drugom nosiocu na grend slem turniru, 36-godišnjem Nadalu je tokom četvrtfinala protiv… »
Nadal video da ne može da pobedi Novaka, zato je odustao! Bivši španski teniser rekao veliku istinu: Rafa, pametno!

Nadal video da ne može da pobedi Novaka, zato je odustao! Bivši španski teniser rekao veliku istinu: Rafa, pametno!

Mondo 08.07.2022
Rafael Nadal je želeo da konačno dođe do još jednog pehara na Vimbldonu, međutim isprečila se povreda. Uspeo je da je prevaziđe na Rolan Garosu, ali sada je znao da ga u finalu čeka Novak Đoković. Rafael Nadal je želeo da konačno dođe do još… »
Kirjos: Želeo sam meč protiv Nadala

Kirjos: Želeo sam meč protiv Nadala

Danas 08.07.2022
Rafael Nadal je zbog povrede stomaka je morao da preda meč polufinala Vimbldona protiv Nika Kirjosa, a Australijanac je na konferenciji za štampu izjavio da je želeo da igra meč protiv Španca. „Kao takmičar sam hteo da igram protiv Nadala. Želeo… »
Kirios: Zaslužio sam Ðokovićevo poštovanje

Kirios: Zaslužio sam Ðokovićevo poštovanje

Vesti online 08.07.2022
Umesto polufinala protiv Rafaela Nadala, australijski teniser Nik Kirios sazvao je danas na Vimbldonu konferenciju za medije na kojoj je poručio da je zaslužio poštovanje najboljeg srpskog tenisera Novaka Ðokovića. Kirios je posle odustajanja Rafaela… »
"Zaslužio sam njegovo poštovanje"! Nik Kirjos o odnosu sa Novakom Đokovićem, pomenuo i Nadala

"Zaslužio sam njegovo poštovanje"! Nik Kirjos o odnosu sa Novakom Đokovićem, pomenuo i Nadala

Večernje novosti 08.07.2022
NIK Kirjos je specifičan po mnogo čemu, takav je bio i danas na Vimbldonu, kada je iznenada sazvao konferenciju za medije, okupivši novinare širom sveta. FOTO: AP - Kao takmičar hteo sam da igram taj meč protiv Nadala. Želeo sam da vidim treće… »
Kirjos se vanredno obratio na Vimbldonu, govorio o Nadalu i Novaku

Kirjos se vanredno obratio na Vimbldonu, govorio o Nadalu i Novaku

Nova 08.07.2022
Kirjos iznenadio novinare Nik Kirjos sazvao je vanrednu konferenciju za medije gde je pričao o Rafaelu Nadalu. "Kao takmičar hteo sam da igram taj meč protiv Nadala. Želeo sam da vidim treće poglavlje mečeva protiv Nadal na Vimbldonu. Nadam se da… »
Kirjos: "Hteo sam protiv Nadala..."

Kirjos: "Hteo sam protiv Nadala..."

Sportske.net 08.07.2022
Nik Kirjos će igrati u finalu Vimbldona pošto je Rafael Nadal odustao od daljeg takmičenja. "Kao takmičar hteo sam da igram taj meč protiv Nadala. Želeo sam da vidim treće poglavlje mečeva protiv Nadal na Vimbldonu. Nadam se da će se oporaviti"… »

Vesti dana »