Povezane vesti

Samo ovu noć, pa da plačemo do jutra: Tajno snimili Mila Đukanovića koji tuguje, tompus u ustima, a idu srceparajući…

Samo ovu noć, pa da plačemo do jutra: Tajno snimili Mila Đukanovića koji tuguje, tompus u ustima, a idu srceparajući…

Kurir 08.07.2022
Na Tviteru se pojavio snimak sa jedne proslave, gde je i predsednik Crne Gore, Milo Đukanović, a uhvaćen je jedan vrlo sentimentalan trenutak: predsednik puši tompus i deluje jako tužno, uz pesmu Saše Matića. - Izgleda kao da mu je dosta svega. -… »
Hit snimak Mila Đukanovića, sedi sam i puši tompus! Vatrena crnka igra ispred njega, a u pozadini stihovi ove pesme

Hit snimak Mila Đukanovića, sedi sam i puši tompus! Vatrena crnka igra ispred njega, a u pozadini stihovi ove pesme

Mondo 08.07.2022
Osvanuo snimak Mila Đukanovića u provodu. Osvanuo snimak Mila Đukanovića u provodu. MIlo Đukanović pojavio se na jednoj proslavi u Crnoj Gori, a snimljen je i trenutak kako odsutno sedi sam, dok ostali igraju i puši tompus. U pozadini ide pesma od… »
Kao da mu je dosta svega: Milo uhvaćen u noćnom provodu, puši tompus dok u pozadini idu tužni stihovi Saše Matića (video)

Kao da mu je dosta svega: Milo uhvaćen u noćnom provodu, puši tompus dok u pozadini idu tužni stihovi Saše Matića (video)

Srbija danas 08.07.2022
Isplivao šokantan snimak. Na Tviteru se pojavio snimak sa jedne proslave, gde je i predsednik Crne Gore, Milo Đukanović, a uhvaćen je jedan vrlo sentimentalan trenutak: predsednik puši tompus i deluje jako tužno, uz pesmu Saše Matića. - Izgleda… »

Vesti dana »