Povezane vesti
Ambasada Rusije osudila smenu dekana Pravnog fakulteta u Novom Sadu
Moj Novi Sad 08.07.2022
Iz Ambasade Rusije u Srbiji poručuju da su neprijatno iznenađeni informacijama o okolnostima razrešenja dužnosti dekana Pravnog fakulteta Univerziteta u Novom Sadu Branislava Ristivojevića, a s obzirom da se kao razlog navode sastanci koje je koordinirao… »
Ambasada: Smena dekana Pravnog fakulteta u Novom Sadu neprihvatljiva za Rusiju
RTV 08.07.2022
BEOGRAD - Iz Ambasade Rusije u Srbiji poručuju da su neprijatno iznenađeni informacijama o okolnostima razrešenja dužnosti dekana Pravnog fakulteta Univerziteta u Novom Sadu Branislava Ristivojevića, a s obzirom da se kao razlog navode sastanci koje je… »
Ambasada Rusije reagovala zbog smene dekana Pravnog fakulteta u Novom Sadu
Sputnik 08.07.2022
Ambasade Rusije u Srbiji reagovala je na odluku o smeni dekana Pravnog fakulteta u Novom Sadu prof. Dr Branislava Ristivojevića. Ristivojević je rekao da je smenjen zbog toga što je želeo da uspostavi saradnju sa Rusijom u oblasti obrazovanja… »
Vesti dana »
Probudite se uz Euronews Jutro: Jesu li "rutinske" intervencije zaista bez rizika?
Euronews pre 29 minutajoš 69 povezanih
Kragujevački zborovi pozvali na skup podrške aktivisti kome je demoliran automobil
N1 Info pre 7 satijoš 11 povezanih
Nezgoda na gradilištu u Beogradu: Pao kran; Povređeni prebačen u Urgentni centar FOTO/VIDEO
B92 pre 9 satijoš 9 povezanih
BiH i Srbija među najkorumpiranijim evropskim državama na listi Transparency Internationala
Slobodna Evropa pre 5 satijoš 35 povezanih




