Povezane vesti

Pevač operisao želudac, pa se pokajao: „Ne vredi, moram na dijetu“

Pevač operisao želudac, pa se pokajao: „Ne vredi, moram na dijetu“

Nova 08.07.2022
Sloba Vasić početkom godine podvrgnuo se operaciji želuca. Pevač je ugradio balon u želudac, kako bi smršao. Međutim, Sloba je sada otkrio da se zbog toga kaje i da smatra da je ta odluka njegova najveća greška. "Radio sam ugrađivanje balona. To… »
Operisao želudac i pokajao se, ide na novu operaciju! Sloba otkrio koliko je smršao i priznao - To mi je najveća greška

Operisao želudac i pokajao se, ide na novu operaciju! Sloba otkrio koliko je smršao i priznao - To mi je najveća greška

Mondo 08.07.2022
Pevač Sloba Vasić otkrio je šta je pošlo "naopako" i iskreno rekao šta posle svega misli o operaciji kojoj se podvrgao. Pevač Sloba Vasić otkrio je šta je pošlo "naopako" i iskreno rekao šta posle svega misli o operaciji kojoj se podvrgao… »
Sloba Vasić ugradio balon u želudac pa se pokajao: Idem da ga izvadim, kod mene ne deluje... To je moja najveća greška!

Sloba Vasić ugradio balon u želudac pa se pokajao: Idem da ga izvadim, kod mene ne deluje... To je moja najveća greška!

Kurir 08.07.2022
Pevač Sloba Vasić početkom godine podvrgnuo se operaciji želuca, tačnije on je ugradio balon. Međutim, pola godine nakon operacije kaže da se kaje i da je odluka da se operiše njegova najveća greška. - Radio sam ugrađivanje balona. To je zahvat… »

Vesti dana »