Повезане вести
Више десетина мештана Паковраћа окупљени чекали судске извршитеље, одбијају исељење из кућа
Политика 08.07.2022
Неколико десетина мештана села Паковраће код Чачка окупили су се данас поред трасе аутопута Прељина-Пожега која пролази кроз њихово село како би спречили судске извршитеље да их иселе из њихових кућа и са имања које им је… »
Мештани Паковраћа не дају имања за аутопут док их у целости не исплате
Н1 Инфо 08.07.2022
Мештани Паковраћа, чије се куће и имања налазе на деоници ауто пута Прељина - Пожега чекали су у петак, како кажу, надлежне из града Чачка и ЈП "Путеви Србије" да покушају да их иселе са својих огњишта. Петнаест домаћинстава у… »
Вести дана »
Софронијевић: За легализацију од јуче пријављено више од 45.000 објеката
Данас пре 3 сатајош 1 повезана
Студенти Правног факултета обележили годину дана од почетка блокаде овог факултета: Говор испред Председништва, подршка тужиоцима
Данас пре 1 сатјош 1 повезана
Укида се ово стајалиште у Београду Измене трају све до фебруара, ево шта је са линијама јавног превоза
Блиц пре 1 сатјош 1 повезана
Пијан ударао сестру у главу, па насрнуо на оца: Ужас у Обреновцу, мушкарац (29) ухапшен због породичног насиља
Блиц пре 4 сатијош 3 повезане



