Povezane vesti

Čelsi je moja noćna mora! Uzeo mi najbolje godine života: Stigao kao heroj Engleske, pa doživeo pakao - otvorio je dušu!

Čelsi je moja noćna mora! Uzeo mi najbolje godine života: Stigao kao heroj Engleske, pa doživeo pakao - otvorio je dušu!

Mondo 08.07.2022
Poznati engleski fudbaler detaljno je opisao kakvu je agoniju proživeo u dresu velikana. Posle pet godina, konačno je "slobodan". Poznati engleski fudbaler detaljno je opisao kakvu je agoniju proživeo u dresu velikana. Posle pet godina, konačno je… »
"Osećam olakšanje jer sam napustio Čelsi": Bivši reprezentativac Engleske nezavodoljan svojom epizodom u Londonu

"Osećam olakšanje jer sam napustio Čelsi": Bivši reprezentativac Engleske nezavodoljan svojom epizodom u Londonu

Večernje novosti 08.07.2022
BIVŠI fudbaler Čelsija Dani Drinkvoter priznao je da mu je drago što je napustio londonski klub, prenosi "Skaj sport". Foto: Profimedia Drinkvoter (32) je ponikao u Mančester junajtedu, a potom je igrao na pozajmicama u Hadersfildu, Kardifu, Votfordu… »
Drinkvoterova ispovest - Košmar u Česiju završen!

Drinkvoterova ispovest - Košmar u Česiju završen!

Sportske.net 08.07.2022
Engleski fudbaler Deni Drinkvoter rekao je da mu je drago što je "košmar" u Čelsiju konačno završen i da je u tom klubu protraćio neke od svojih najboljih fudbalskih godina. Drinkvoter, koji je bio jedan od najvažnijih igrača Lestera u osvajanju… »

Vesti dana »