Повезане вести
Стан који се издаје за ексит постао мета шале! Кошта само 100 евра, а има само ову једну малецну ману: Не престају да…
Курир 08.07.2022
Ексит је почео синоћ, а сада већ и врапци на грани знају колико проблем може бити наћи смештај у Новом Саду за време трајања овог популарног фестивала. Људи су свесни да на изнајмљивању простора, где фанови добре музике могу… »
Нема даље, Новосађани: Оглас за стан током Ексита је врхунац лудила
Нова 08.07.2022
Има једна напомена. Чувени музички фестивал Ексит отворио је своје капије јуче. Они који планирају да уживају у сјајним концертима, а нису из Новог Сада, логично, траже смештај. У понуди има свега, од кампа до лукс станова. Али у… »
Вести дана »
Технички проблеми након полетања: Хрватски „рафал“ морао да прекине лет
Данас пре 4 сатијош 1 повезана
Доловац: Закони о правосуђу велики корак уназад у процесу реформе јавног тужилаштва и судства
Данас пре 2 сатајош 1 повезана
"Тим путем ретко ко иде" Две мистерије након проналаска тела Милице (25): Нестала код комшијине куће, нађена поред ауто-пута километрима даље
Блиц пре 3 сатајош 1 повезана
Полиција ухапсила мушкарца (45) у Краљеву: Сумња се да је покушао да изнуди новац од суграђанина
Курир пре 1 сатјош 1 повезана



