Povezane vesti

Bivši policajac neće Više da ćuti - neko je štitio Zorana! Uradio sumnjivu stvar pre ubistva Jelene, ovo je bio razlog

Bivši policajac neće Više da ćuti - neko je štitio Zorana! Uradio sumnjivu stvar pre ubistva Jelene, ovo je bio razlog

Mondo 09.07.2022
Žarko Popović, nekadašnji šef odeljenja za krvne delikte je rekao da je optuženi suprug Jelene Marijanović imao neku vrstu zaštite. Žarko Popović, nekadašnji šef odeljenja za krvne delikte je rekao da je optuženi suprug Jelene Marijanović… »
"Odbrana mu je nelogična": Tužilaštvo je juče zatražilo 40 godina zatvora za Zorana Marjanovića, on se danas prvi put…

"Odbrana mu je nelogična": Tužilaštvo je juče zatražilo 40 godina zatvora za Zorana Marjanovića, on se danas prvi put…

Blic 09.07.2022
Nakon što je Tužilaštvo u završnoj reči tražilo 40 godina zatvora za Zorana Marjanovića, on se oglasio rekavši da je njegova savest čista, a da istinu govori sve vreme. - Meni je savest čista i istina je na mojoj strani, jer se istine držim i… »
Prva izjava Zorana Marjanovića nakon što je tužilaštvo tražilo 40 godina zatvora: "Savest mi je čista"

Prva izjava Zorana Marjanovića nakon što je tužilaštvo tražilo 40 godina zatvora: "Savest mi je čista"

Telegraf 09.07.2022
Meni je savest čista i istina je na mojoj strani, jer se istine držim i istinu govorim od prvog dana. Nekada su do istine i pravde jako teški i trnoviti putevi, ali ma koliko teško bilo, do njih će se stići i one će zasijati kad tad. Nakon što je… »

Vesti dana »