Povezane vesti
Saslušani osumnjičeni za sprečavanje i ometanje dokazivanja u slučaju pranja novca: Branili se ćutanjem
Telegraf 09.07.2022
Nakon saslušanja tužilaštvo je predložilo sudu da im odredi pritvor. U Posebnom odeljenju za suzbijanje korupcije Višeg javnog tužilaštva u Beogradu saslušani su Ž.I. i Ž.N. iz Alibunara, koji se sumnjiče da su uticali na okrivljenog G.Ć. i njegovu… »
Osumnjičeni za uticanje na svedoke, na saslušanju ćutali
RTV 09.07.2022
BEOGRAD - U Posebnom odeljenju za suzbijanje korupcije Višeg javnog tužilaštva u Beogradu saslušani su Ž.I. i Ž.N. iz Alibunara, koji se sumnjiče da su uticali na okrivljenog G.Ć. i njegovu suprugu, da on promeni iskaz, a ona da ne svedoči u postupku… »
Uticali na supružnike da promene iskaze: Istraga za pranje novca u Alibunaru
Nova 09.07.2022
U Posebnom odeljenju za suzbijanje korupcije Višeg javnog tužilaštva u Beogradu saslušani su Ž.I. i Ž.N. iz Alibunara, koji se sumnjiče da su uticali na okrivljenog G.Ć. i njegovu suprugu, da on promeni iskaz, a ona da ne svedoči u postupku koji se vodi… »
Vesti dana »

NATO prvi put oborio rusku letilicu: Poljska i saveznici srušili dronove, evo ko je sve učestvovao
Aero.rs pre 20 minutajoš 68 povezanih

Poslanička grupa Obnovimo Evropu u EP nominuje studente u Srbiji za nagradu „Saharov“
Danas pre 11 satijoš 1 povezana

Zaključci diskusije u EP o Srbiji staju u šest tačaka: Kolike su izvesne sankcije Vučiću?
Radio 021 pre 1 satjoš 4 povezane

'Petarda': Debakl Srbije protiv Engleske, uz tenzije na tribinama i povike 'Piksi, odlazi'
BBC News pre 40 minutajoš 43 povezane