Повезане вести
Никезић: Споразум о слободној трговини са Кином само ће озваничити колонијални статус Србије
Данас 09.07.2022
Потпредседник Странке слободе и правде (ССП) Душан Никезић упозорио је данас да ће споразум о слободној трговини са Кином само озваничити колонијални статус Србије, наводећи да је за првих пет месеци повећан спољнотрговински… »
„Трговински споразум са Кином ће озваничити колонијални статус Србије“
Нова 09.07.2022
Потпредседник Странке слободе и правде и председник Ресорног одбора за привреду и финансије Душан Никезић оценио је данас да ће се Споразумом о слободној трговини са Кином само озваничити колонијални статус Србије. Душан Никезић… »
Вести дана »
Без струје у овим деловима Београда Данас воде цео дан неће бити у делу једне општине, проверите да ли сте на списку
Блиц пре 1 сатјош 2 повезане
Студенти Правног факултета обележили годину дана од почетка блокаде овог факултета: Говор испред Председништва, подршка тужиоцима
Данас пре 4 сатијош 1 повезана
Софронијевић: За легализацију од јуче пријављено више од 45.000 објеката
Данас пре 7 сатијош 1 повезана
Укида се ово стајалиште у Београду Измене трају све до фебруара, ево шта је са линијама јавног превоза
Блиц пре 4 сатијош 1 повезана



