Povezane vesti

Ministarka obrazovanja demonstrantima pokazala srednji prst

Ministarka obrazovanja demonstrantima pokazala srednji prst

Politika 09.07.2022
LONDON – Neposredno pre nego što je imenovana za novu ministarku obrazovanja Velike Britanije, Andrea Dženkins pokazala je srednji prst demonstrantima okupljenima kod kancelarije britanskog premijera Borisa Džonsona u londonskom Dauning stritu… »
Skandal u Engleskoj! Demonstranti prete i zvižde - nova ministarka uzvratila potezom koji je razbesneo i šokirao javnost

Skandal u Engleskoj! Demonstranti prete i zvižde - nova ministarka uzvratila potezom koji je razbesneo i šokirao javnost

Mondo 09.07.2022
Nova ministarka obrazovanja u Velikoj Britaniji Andrea Dženkins je tek stupila na novu funkciju, a već je napravila skandal o kojem će se dugo pričati. Nova ministarka obrazovanja u Velikoj Britaniji Andrea Dženkins je tek stupila na novu funkciju, a… »
Vrlo edukativno Ministarka obrazovanja pokazala srednji prst demonstrantima u Londonu: Ja sam samo čovek! Video

Vrlo edukativno Ministarka obrazovanja pokazala srednji prst demonstrantima u Londonu: Ja sam samo čovek! Video

Kurir 09.07.2022
Neposredno pre nego što je imenovana za novu ministarku obrazovanja Velike Britanije, Andrea Dženkins pokazala je srednji prst demonstrantima okupljenim ispred kancelarije britanskog premijera Borisa Džonsona u londonskom Dauning stritu, preneli su… »
Ministarka obrazovanja Velike Britanije pokazala srednji prst demonstrantima u Londonu

Ministarka obrazovanja Velike Britanije pokazala srednji prst demonstrantima u Londonu

Telegraf 09.07.2022
Snimak je izazvao bes među Džonsonovim kritičarima u Britaniji. Neposredno pre nego što je imenovana za novu ministarku obrazovanja Velike Britanije, Andrea Dženkins pokazala je srednji prst demonstrantima okupljenima kod kancelarije britanskog… »
Britanska ministarka obrazovanja pokazala demonstrantima srednji prst

Britanska ministarka obrazovanja pokazala demonstrantima srednji prst

Nova 09.07.2022
Andrea Dženkins, nova britanska ministarka obrazovanja pokazala je srednji prst demonstrantima koji su se okupili ispred Dauning strita 10. Dženkinsova je u svoju odbranu, između ostalog, rekla da je i ona samo čovek. U pokušaju da objasni svoj… »
Nova britanska ministarka obrazovanja pokazala demonstrantima srednji prst

Nova britanska ministarka obrazovanja pokazala demonstrantima srednji prst

Danas 09.07.2022
Andrea Dženkins, nova britanska ministarka obrazovanja pokazala je srednji prst demonstrantima koji su se okupili ispred Dauning strita 10. Dženkinsova je u svoju odbranu, između ostalog, rekla da je i ona samo čovek. U pokušaju da objasni svoj… »
"Prekipelo mi je, i ja sam samo čovek", britanska ministarka pokazala srednji prst demonstrantima

"Prekipelo mi je, i ja sam samo čovek", britanska ministarka pokazala srednji prst demonstrantima

Euronews 09.07.2022
Nova britanska ministarka obrazovanja Andrea Dženkins odgovorila je na pritužbe nakon što je napravila nepristojan gest ispred Dauning strita, rekavši da ju je isprovocirala "mafijaška rulja". Kako izgleda sa video-snimaka objavljenih u četvrtak… »

Vesti dana »