Povezane vesti
Kina ima rešenje za krizu automobilskog tržišta
Nova 09.07.2022
Zbog pandemije koronavirusa i zatvaranja širom zemlje, prodaja novih automobila u Kini znatno je pala u poređenju sa istim periodom prošle godine. Ipak, Kina planira da poveća potražnju za novim vozilima tako što će smanjiti poreze i produžiti… »
Kina želi da podstakne potražnju za automobilima
Auto blog 09.07.2022
Kina je najavila nove mere podsticanja potražnje za automobilima, poručivši da će razmotriti produženje poreskih olakšica za kupovinu električnih vozila, objaviti plan proširenja mreže stanica za punjenje i podsticati smanjenje naknada za… »
Vesti dana »

"Putin je samo bacio kost trampu": Ukrajinski poslanik razotkrio pravi plan predsednika Rusije: Znam zašto je pristao da obustavi napade na ključnu infrastrukturu
Blic pre 3 satajoš 6 povezanih

Ivica Dačić za Danas: Prvobitna izjava da MUP nema zvučni top je bila nespretna
Danas pre 5 satijoš 2 povezane

"Teritorija grada je: Ugrožena!" proglašeno vanredno stanje u Valjevu Opština sazvala hitan sastanak: Može doći do ekološke katastrofe
Blic pre 4 satijoš 1 povezana

Dačić zatražio pomoć FBI! Poslao pismo direktoru zbog optužbi da je na studentskom protestu upotrebljen "zvučni top"
Blic pre 6 satijoš 1 povezana