Povezane vesti

Bajden u autorskom tekstu za Vašington post: Preorijentisati odnose sa Saudijskom Arabijom

Bajden u autorskom tekstu za Vašington post: Preorijentisati odnose sa Saudijskom Arabijom

Euronews 10.07.2022
Braneći svoju odluku da poseti Saudijsku Arabiju, predsednik SAD Džo Bajden istakao je u autorskom tekstu za Vašington post da je dugo podržavao reforme u toj zemlji i da je nastojao da "preorijentiše, ali ne i da prekine" odnose sa dugogodišnjim… »
Bajden: Cilj posete Saudijskoj Arabiji jačanje strateškog partnerstva

Bajden: Cilj posete Saudijskoj Arabiji jačanje strateškog partnerstva

Novi magazin 10.07.2022
Američki predsednik Džozef Bajden ocenio je da je cilj njegove posete Saudijskoj Arabiji "jačanje strateškog partnerstva zasnovanog na zajedničkim interesima i odgovornostima, uz poštovanje osnovnih američkih vrednosti". "Znam da se mnogi ne slažu… »
Bajden: Znam da se mnogi ne slažu sa mojom odlukom da posetim Saudijsku Arabiju

Bajden: Znam da se mnogi ne slažu sa mojom odlukom da posetim Saudijsku Arabiju

N1 Info 10.07.2022
Američki predsednik Džozef Bajden ocenio je da je cilj njegove posete Saudijskoj Arabiji "jačanje strateškog partnerstva zasnovanog na zajedničkim interesima i odgovornostima, uz poštovanje osnovnih američkih vrednosti". „Znam da se mnogi ne… »
Biden želi preorijentirati odnose sa Saudijskom Arabijom

Biden želi preorijentirati odnose sa Saudijskom Arabijom

Al Jazeera 10.07.2022
Američki predsjednik je u autorskom članku u ‘Washington Postu’ napisao da je sebi postavio cilj da ojača, a ne da prekine partnerstvo SAD-a i Saudijske Arabije. Braneći odluku da posjeti Saudijsku Arabiju, predsjednik SAD-a Joe Biden kaže da je… »

Vesti dana »