Povezane vesti

"Znala sam da ima ženu, htela sam zabavu!" Srpska pevačica priznala da je bila u vezi s oženjenim - šokirala na svadbi!

"Znala sam da ima ženu, htela sam zabavu!" Srpska pevačica priznala da je bila u vezi s oženjenim - šokirala na svadbi!

Mondo 10.07.2022
Višnja Petrović je na svadbi koleginice priznala pred kamerama ono što malo koja javna ličnost bi. Višnja Petrović je na svadbi koleginice priznala pred kamerama ono što malo koja javna ličnost bi. Pevačica Višnja Petrović jedna je od zvanica… »
Samo njih tri je Mia pozvala na svadbu: Pevačici dekolte samo što ne pukne, a ona šokirala: "izgleda da se nikad se neću…

Samo njih tri je Mia pozvala na svadbu: Pevačici dekolte samo što ne pukne, a ona šokirala: "izgleda da se nikad se neću…

Blic 10.07.2022
Pevačica Mia Borisavljević i pevač Bojan Grujić jedno drugom su izgovorili sudbonosno "da". Njih dvoje su deset godina živeli u vanbračnoj zajednici, a kako su izjavili, samo troje ljudi sa estrade su pozvali na svadbu. Mia je odlučila da napravi… »
Bila sam u vezi sa oženjenim, znala sam da ima ženu! Pevačica šokirala sve priznjanjem na svadbi Mije Borisavljević…

Bila sam u vezi sa oženjenim, znala sam da ima ženu! Pevačica šokirala sve priznjanjem na svadbi Mije Borisavljević…

Kurir 10.07.2022
Pevačica i bivša zadrugarka Višnja Petrović gostuje na svadbi kod Mie Borisavljević i Bojana Grujića, a priznanjem da je bila u vezi sa oženjenim čovekom, iznenadila je mnoge. - Bila sam u vezi sa oženjenim muškarcem. Znala sam da ima ženu… »
„Više ništa nije isto“: Mia Borisavljević na dan venčanja otkrila dalje planove

„Više ništa nije isto“: Mia Borisavljević na dan venčanja otkrila dalje planove

Nova 10.07.2022
Mladenci su dali zajedničku izjavu i otkrili kako im za sada protiče ovaj poseban dan. Pevačica Mia Borisavljević i njen kolega Bojan Grujić danas su se venčali u crkvi i krstili mlađu ćerku, a uskoro sledi građansko venčanje i svadbeno veselje… »
"Presudio je razgovor sa monahom": Gala svadba Mie i Bojana: Pozvali samo tri koleginice, a evo šta su rekli o predbračnom…

"Presudio je razgovor sa monahom": Gala svadba Mie i Bojana: Pozvali samo tri koleginice, a evo šta su rekli o predbračnom…

Blic 10.07.2022
Pevačica Mia Borisavljević i pevač Bojan Grujić jedno drugom su izgovorili sudbonosno "da". Njih dvoje su deset godina živeli u vanbračnoj zajednici, a kako su izjavili, odluku da se venčaju u crkvi su doneli nakon razgovora sa jednim monahom… »
Mia i Bojan venčali se posle razgovora sa monahom! Evo šta im je rekao kad su bili u manastiru! A sad gala slavlje (kurir TV)

Mia i Bojan venčali se posle razgovora sa monahom! Evo šta im je rekao kad su bili u manastiru! A sad gala slavlje (kurir TV)

Kurir 10.07.2022
Pevačica Mia Borisavljević i pevač Bojan Grujić izgovorili su sudbonosno "da" u Crkvi. Sada je sve spremno za zabavu u jednoj vili na Zvezdari. U istoj vili je Mijina i Bojanova koleginica slavila rođendan. Ambijent je ukrašen belim balonima i… »
Srećni mladenci: Mia Borisavljević se ljubi sa suprugom Bojanom Grujićem (FOTO)

Srećni mladenci: Mia Borisavljević se ljubi sa suprugom Bojanom Grujićem (FOTO)

Nova 10.07.2022
Mladenci su odlično raspoloženi. Pevačica Mia Borisavljević i njen kolega Bojan Grujić danas su se venčali u crkvi i krstili mlađu ćerku, a uskoro sledi građansko venčanje i svadbeno veselje. Mia i Bojan pozvali su svatove u jednu raskošnu vilu… »
Mia Borisavljević se danas udaje: Pogledajte kako sija u venčanici (FOTO)

Mia Borisavljević se danas udaje: Pogledajte kako sija u venčanici (FOTO)

Nova 10.07.2022
Sve je spremno za svadbeno veselje. Mia Borisavljević i Bojan Grujić danas staju na ludi kamen, i to posle dugogodišnje veze i dvoje dece. Par je odavno nerazdvojan, ali tek sada su rešili da naprave veliku svadbu u jednoj luksuznoj vili u Beogradu… »

Vesti dana »