Povezane vesti

Nikolina podnela tužbu protiv Miše Grofa?! Oglasio se njen advokat s novim tvrdnjama - Sarađivao sam s Vidojem, znam sve

Nikolina podnela tužbu protiv Miše Grofa?! Oglasio se njen advokat s novim tvrdnjama - Sarađivao sam s Vidojem, znam sve

Mondo 10.07.2022
Advokat tvrdi da imovina pokojnog Vidoja Ristovića nema veze s imovinom njegovog oca Miše Grofa. Advokat tvrdi da imovina pokojnog Vidoja Ristovića nema veze s imovinom njegovog oca Miše Grofa. Nikolina Pišek i Miša Grof ušli su u veliki sukob oko… »
Isplivali šokantni detalji: Miša Grof prijavljen za nasilje u porodici

Isplivali šokantni detalji: Miša Grof prijavljen za nasilje u porodici

Nova 10.07.2022
Oglasili se Nikolinini advkati. Voditeljka Nikolina Pišek i njen svekar Vitor Ristović, poznatiji kao Miša Grof, ušli su u sukob nakon smrti Nikolininog supruga, a Vitorovog sina Vidoja Ristovića. Oni su izneli brojne optužbe jedno na račun drugog… »
Protiv miše grofa Pokrenut kazneni postupak zbog nasilja u porodici?! Oglasio se advokat Nikoline Pišek! Šok

Protiv miše grofa Pokrenut kazneni postupak zbog nasilja u porodici?! Oglasio se advokat Nikoline Pišek! Šok

Kurir 10.07.2022
Nakon što je iznenada preminuo istoričar umetnosti Vidoje Ristović, njegova supruga Nikolina Pišek i njegov otac Vitor Ristović, poznatiji kao Miša Grof, započeli su u veliki sukob. Naime, oni su izneli brojne optužbe jedno na račun drugog, a… »

Vesti dana »