Povezane vesti

VIDEO Novak zapevao veliki hit Tome Zdravkovića, ludo se provodio posle dočeka

VIDEO Novak zapevao veliki hit Tome Zdravkovića, ludo se provodio posle dočeka

Nova 12.07.2022
Slavila se sedma vimbldonska titula. Novak Đoković vratio se u Srbiju nakon što je po sedmi put pokorio Vimbldon i osvojio svoju 21. grend slem titulu. Srpskom teniseru je priređen veličanstven doček ispred gradske skupštine gde se na desetine… »
Đoković: Najveći prioritet mi je da očuvam zdrav duh, telo i strast za ovim sportom

Đoković: Najveći prioritet mi je da očuvam zdrav duh, telo i strast za ovim sportom

Danas 11.07.2022
Najbolji srpski teniser Novak Đoković posle svečanog dočeka u Beogradu govorio je za RTS i istakao da mu mnogo znači ljubav koju oseća od srpskog naroda. Đoković je istakao i da mu je u ovom trenutku najveći prioritet da gaji strast koju oseća… »
Đokovića u Beogradu dočekale hiljade ljudi: „Razlog što sam ovde je taj neki srpski inat“

Đokovića u Beogradu dočekale hiljade ljudi: „Razlog što sam ovde je taj neki srpski inat“

Danas 11.07.2022
Građani Srbije dočekali su večeras Novaka Đokovića nakon nove, sedme titule na Vimbldonu. Svečani doček ispred Starog dvora u Beogradu počeo je pred više hiljada okupljenih navijača. „Ovo su najlepši trenuci u životu definitivno, kada imam… »
Tenis i Đoković: „Nije kraj sveta ako ne budem igrao na US Openu“

Tenis i Đoković: „Nije kraj sveta ako ne budem igrao na US Openu“

Danas 11.07.2022
Više hiljada navijača dočekalo je u centru Beograda Novaka Đokovića, koji je u odbranio titulu na teniskom turniru na Vimbldonu. Posle intoniranja himne Srbije Bože pravde, na balkon Skupštine Beograda zakoračio je Đoković noseći trofej… »
Beograd pozdravio šampiona: Veličanstven doček za Đokovića ispred Starog dvora (foto)

Beograd pozdravio šampiona: Veličanstven doček za Đokovića ispred Starog dvora (foto)

Blic 11.07.2022
Srpski teniser Novak Đoković na Vimbldonu je osvojio je 21. grend slem, a posle nove titule u Londonu, doputovao je u Beograd gde mu je priređen doček ispred Starog dvora u Beogradu. Novak je u velikom finalu Vimbldona posle preokreta pobedio Nika… »
A kad je napustio balkon... Novak Đoković posle dočeka otkrio porodični plan (video)

A kad je napustio balkon... Novak Đoković posle dočeka otkrio porodični plan (video)

Večernje novosti 11.07.2022
NOVAK Đoković je 24 časa posle osvajanja Vimbldona stigao u Beograd, gde mu je priređen sjajan doček, a odmah posle obraćanja okupljenom narodu, u zgradi Skupštine grada odgovorio je na nekoliko pitanja. Foto: Č. Vuković Najzanimljiviji je bio… »

Vesti dana »