Povezane vesti

Čuo sam se sa Majom i Pecom, potvrdili su mi vezu! Oglasio se Taki povodom afere sa Subotićkinim mužem, šok! (foto)

Čuo sam se sa Majom i Pecom, potvrdili su mi vezu! Oglasio se Taki povodom afere sa Subotićkinim mužem, šok! (foto)

Kurir 12.07.2022
Maja Marinković šokirala je javnost kada je uhvaćena sa bivšim partnerom Aleksandre Subotić. Naime, Maja nalati u centru afere otkako je prijateljici preotela muža Predraga Pecu Raspopovića. Sada se tim povodom oglasio otac bivše zadrugarke… »
"Ne mogu da verujem šta je uradila": Nakon svađe sa Jovanom, Stefan otvorio dušu: "Meni ništa loše ne može da se nađe"…

"Ne mogu da verujem šta je uradila": Nakon svađe sa Jovanom, Stefan otvorio dušu: "Meni ništa loše ne može da se nađe"…

Blic 12.07.2022
Stefan Karić je zauzeo 9. mesto u finalu "Zadruge 5", koja se završila minulog vikenda, a malo po izlasku iz rijalitija posvađao se sa devojkom Jovanom Ljubisavljević, o čemu se naširoko priča. Karić se sinoć na žurki povodom kraja "Zadruge"… »
Pre subotićke i preljubnice Maje, Peca je voleo ovu poznatu pevačicu! Ova zvezda devedesetih ostavila Raspopovića, slomila…

Pre subotićke i preljubnice Maje, Peca je voleo ovu poznatu pevačicu! Ova zvezda devedesetih ostavila Raspopovića, slomila…

Kurir 12.07.2022
Petar Raspopović Peca došao je u centar pažnje zbog prevare sa najboljom prijateljicom svoje nevenčane supruge Aleksandre Subotić. Naime, Aleksandra i Peca koji imaju dete nisu više zajedno zbog Maje Marinković koja im je upropastila brak. Kako… »
Aleksandri je težak period, ne može da priča, Maja je dno dna: Bivša zadrugarka otkrila detalje, a njemu ruku nije…

Aleksandri je težak period, ne može da priča, Maja je dno dna: Bivša zadrugarka otkrila detalje, a njemu ruku nije…

Kurir 12.07.2022
Ana Spasojević, bivša rijaliti učesnica, otkrila je da se čula sa Aleksandrom Subotić koju je suprug prevario sa Majom Marinković. Ana smatra da je Aleksandra trebalo to da očekuje od Maje. - Čula sam se na kratko kad se to izdešavalo sa… »
"Loše je, treba da vidi šta će sa decom": Otkriveno šta se dešava sa Aleksandrom Subotić nakon skandala

"Loše je, treba da vidi šta će sa decom": Otkriveno šta se dešava sa Aleksandrom Subotić nakon skandala

Blic 12.07.2022
Bivša zadrugarka Ana Spasojević žestoko je osudila ponašanje starlete Maje Marinković koja je drugarici, Aleksandri Subotić preotela muža. Domaću javnost šokirao je video snimak koji je isplivao u javnost, a na kome se vidi da se Maja Marinković… »
O Aleksandri mislim sve najbolje: Ćerka preotela muža najboljoj drugarici, evo šta on kaže - Ne javlja mi se na telefon

O Aleksandri mislim sve najbolje: Ćerka preotela muža najboljoj drugarici, evo šta on kaže - Ne javlja mi se na telefon

Mondo 12.07.2022
Taki Marinković o ćerkinom skandalu. Taki Marinković o ćerkinom skandalu Radomir Taki Marinković prvi put se pojavio u javnosti na proslavi završetka Zadruge 5 otkako je njegova ćerka Maja preotela muža Aleksandri Subotić. Maja se našla u centru… »
"To je bilo još pre tri meseca": Isplivali novi detalji afere Maje i Pece - Subotićka im je postavila dva zahteva

"To je bilo još pre tri meseca": Isplivali novi detalji afere Maje i Pece - Subotićka im je postavila dva zahteva

Blic 12.07.2022
Aleksandru Subotić su dadilje navodno upozoravale na to da će je najbolja prijateljica Maja Marinković izdati i preoteti joj nevenčanog supruga Predraga Pecu Raspopovića, poznatijeg kao Peca Vijagra. Nekadašnjoj rijaliti učesnici su spremačice i… »
Car ide sa Dalilom u Zanzibar: "Porodica je razočarana u mene", a evo šta kaže o Majinoj aferi sa Pecom (video)

Car ide sa Dalilom u Zanzibar: "Porodica je razočarana u mene", a evo šta kaže o Majinoj aferi sa Pecom (video)

Blic 12.07.2022
Filip Car napustio je "Zadrugu 5", a sad je pred našim kamerama, na žurki povodom kraja rijalitija, prokomentarisao svoje učešće, te spomenuo porodicu, ali i Maju Marinković. - Samo želim da odem kući. Moja porodica je razočarana mojim… »
"Maja i Peca mi se ne javljaju": Taki progovorio o ćerkinoj aferi sa Subotićkinim mužem: "Žao mi je Aleksandre" (video)

"Maja i Peca mi se ne javljaju": Taki progovorio o ćerkinoj aferi sa Subotićkinim mužem: "Žao mi je Aleksandre" (video)

Blic 11.07.2022
Otac Maje Marinković, Radomir Marinković Taki, pojavio se večeras na žurki povodom kraja "Zadruge 5" u Šimanovcima, te je prokomentarisao aferu ćerke sa nevenčanim mužem Aleksandre Subotić, Predragom Pecom Raspopovićem. - Izvinjavam se svima… »
Misica spremila iznenađenje za Stefana: Po izlasku iz Zadruge ga sačekao brutalan prizor kod kuće! Nema čega nema (video)

Misica spremila iznenađenje za Stefana: Po izlasku iz Zadruge ga sačekao brutalan prizor kod kuće! Nema čega nema (video)

Blic 11.07.2022
Stefan Karić sinoć je napustio rijaliti "Zadruga 5", u kojem je zauzeo visoko 9. mesto. Njegova devojka Jovana Ljubisavljević, nekadašnja misica, sačekala ga je u studiju u Šimanovcima, a potom su se uputili u njihov dom. Stefana Karića je kod… »

Vesti dana »